Sayfa 62/992 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Alternatif Bank faiz oranı 21 .günlük 90 gün boyunca geçerli imiş pasifte 5000 tutuyor

2. kırmızı biber halk pazarında 20 TL !!

geçen hafta 15 idi

eskiden 2 dolu poşet kırmızı biberle eve gittiği bilirim

şimdi 1 kg

3.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    internetteki programda geçersiz lisans uyarısı yapıp programa yönlendiriyor. çökmüş. bilgisayar dışında giremedim..unuttuğum şifre vs. uğraştım...cepten girebilen var mı?
    Bende de aynı durum var. Bir çözüm bulsalar iyi olacak.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Faizde kalmanın bir anlamı yok gibi.
    FX bir aylık net faizi bir günde bırakıyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    internetteki programda geçersiz lisans uyarısı yapıp programa yönlendiriyor. çökmüş. bilgisayar dışında giremedim..unuttuğum şifre vs. uğraştım...cepten girebilen var mı?
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Bende de aynı durum var. Bir çözüm bulsalar iyi olacak.
    ........................
     Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Tapatalk uygulamayı marketlerden kaldırıp, kendi çok reklamlı uygulamasını kullanmaya mecbur edince biz de mecburen tapatalk bağlantısını kapattık.

Siteyi mobil olarak telefonunuzun browserinden izleyebilirsiniz. Forum ana sayfasına geldiğinizde otomatik olarak forumun mobil arayüzü sizi karşılayacaktır. Eğer forumu mobil cihazınızda web arayüzü ile görüyorsanız sol alt köşeden yer alan "Hızlı Görünüm Seçici" kutusundan Mobil Mavi görünümünü seçerek mobil arayüzü ile telefonunuzdan rahatça izleyebilirsiniz.

iphone kullanıyorsanız siteye Safari ile girdikten sonra forum ana sayfasına gelince "Paylaş" ikonu ardından "Ana Ekrana Ekle" yaparsanız uygulama gibi ana ekranınızda görülüp çalışacaktır. Benzeri Android cihazlarda yapılabilir.
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    kırmızı biber halk pazarında 20 TL !!

geçen hafta 15 idi

şimdi 1 kg
    TÜİK enflasyon düşmeye devam ediyor diye açıklar mı? :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    kırmızı biber halk pazarında 20 TL !!

geçen hafta 15 idi

şimdi 1 kg
    kırmızı biber, yeşil biber, soğanını patatesini bile üretemeyen Türkiye. nereye gidiyor bu ülke böyle anlaşılır gibi değil. tarım arazileri boş boş duruyor ektirip biçtirecek iş gücü de var. neyi yönetiyor bu iktidar?
    bundan 5-6 yıl evvel Kandıraya gitmiştim abim ile. arsa bakacaktık. arsa derken aslında tarla. hemen hepsi ekilmemiş boş duruyordu. oranın arazilerini gösteren adam kimse ekmiyor dedi. herkes büyükşehirlere gidiyor vs . demişti çalışmaya.

8. Napıcaz mobil uygulama bir işe yaramayacaksa kaldıralım mı? Belki düzelir umuduyla yüklü duruyor cepte. Pek anlayamadım tapatalk meselesini.

Sayfa 62/992 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •