Sayfa 62/460 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3678 madde; 489 - 496 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    sağol @money_money..kimse bugünkü genel kuruldan sürpriz bir açıklama çıkmasını beklemiyor zaten...gündem belli..maddeler belli...spek kardeş sen beklenti bitti ayağına yatmaya da çalışırsın şimdi..genel kurul haberi kapa düştükten sonra hisseyi düşürerek..istediğin kadar düşür sen kaybedersin...8.50 lilerin altını bekliyoruz senden...kolay gelsin spek kardeş..kimse bu numaraları yemez..hayırlı işler sana..yatırım tavsiyesi değildir..

Toplantıdan temettü kararı çıktı sn ekinoks tutanakları detaylı okuyabildinizmi? Temettü haziran ve eylülde 2 taksitte ödenecek İkiye bölmesi pek hoş olmadı ancak temettü adı üstünde yabancı ilgisini çekecektir diye düşünüyorum!! Gerçi bizim esteban hala ayak diriyor Siz ne düşünüyorsunuz bu kararı birde siz yorumlasanız..

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkürler @tosunpasa, şimdi dediğiniz gibi sayın @money_money bizi neler bekliyor ona konsantre olalım, yazalım cizelim

3. Temettü nasıl alınıyor? Ne zamana kadar elimizde tutmamız gerekiyor? Mesela 1000 lotu olan biri 250 lira mı alıyor? Hiç bilmiyorum. Yardim lütfen

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şirket kar ediyor dağıtıyor. Temettü hic hesapta yoktu sürpriz oldu. Zaten bir sürü güzel hikaye vardı kağıdı uçuracak, şimdi bu temettü bütün bu hikayelerin sağlam temelli olduğunun ispatı oldu. Ben kemerlerimi bağladım. Bundan sonra fazla yazmaya çizmeye gerek yok. Haberler kapa bir bir düştükçe fikir alışverişinde bulunuruz inşallah. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.

5.  Alıntı Originally Posted by unitaliano Yazıyı Oku
    Temettü nasıl alınıyor? Ne zamana kadar elimizde tutmamız gerekiyor? Mesela 1000 lotu olan biri 250 lira mı alıyor? Hiç bilmiyorum. Yardim lütfen

Tutarsınız tutmazsınız o sizin tasarrufunuz ancak temettü ödemesinden 1 gün önce alan da temüttüden nasiplenir. Yani temettüye kadar hisseyi tutma zorunluluğu bulunmuyor.. Net 0,25 ti sanırım oran 1000 lota 250 tl alırsınız. Herkese bol kazaçlar....

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by unitaliano Yazıyı Oku
    Temettü nasıl alınıyor? Ne zamana kadar elimizde tutmamız gerekiyor? Mesela 1000 lotu olan biri 250 lira mı alıyor? Hiç bilmiyorum. Yardim lütfen

Düzeltme: 250 tl'yi 2 eşit taksitte alacağız kardeşim...

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    spek ters köşe oldu. genel kurula temettü dağıtılmayacak diye girildi. fakat deceunınc temsilcisi dağıtılsın deyince yönetim kurulu bu yönde dağıtma kararı almış. haber düştü adamlar kademelere on bin lota yakın satış yazdılar.

Patron ne derse "O"

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by legalhigh Yazıyı Oku
    Lot başı ne kadar veriyor hocam baktım fakat anlayamadım, vede hangi tarihte bilginiz var mı?
    Haziran ve Eylülde 2 eşit taksit

Ytd

Sayfa 62/460 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •