Sayfa 62/654 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Gerçi beklenen bilanço gelmese kağıdı bassalar alici nerde ki?
    Ne kadar aşağı bassalar bir Allahın kulu alici bulamazlar.

Soluğu nerde dipsiz kuyularda alır anca
    Taa nisana kadar iflah olmaz bekletir ozaman
    YTD

2. Onun icin nolur nilmaz diye portfoyumun tarzıyla aldım.düşerse Paçal yapmak icin
    Cukarsada oldugu kadar Allah bereket versin diyecem

3. Tahtadaki lotlari gördünüz mu?
    Hah desen anca 200 lot işlem olur gerisi yok
    Bu kışta hapsolduk bu kâğıtta
    Nisan baharı bekleriz zahar

4. Eğer olurda kâğıt yukarı firlarsa ancak gunlukculere yikariz kağıdı.herkes full kâğıtta sen ben alacak halumiz yok,
    İnşallah musterimiz gunlukcumuz cok olu yarin

5. Borsada iyi temelciler kötü temelciler e. ..İyi teknikçiler kötü teknikçilere ...sabırlı lar sabirsizlara mal satar...

Çok iyi bilanço gelsin gerisini siz merak etmeyin dostlar her türlü müşterisi çıkar. ..

Yakın zamanda satıp beklemeye geçenler dahi alışamadım gelse hisse çok agresif cikar..

Dışarıda hisseyi herhangi bir alım için takip eden bir çok teknikci ve temel analizci var ..

KY inanirsam bu hisseyi günlerce çıkarır. .siz merak etmeyin..

tOPİKDE bi ara bi arkadaş yazmıştı bilanço olumlu da olsa olumsuz da olsa kağıt düşer diye aslında tah başından beri düşüncem öyle mantığım durdonun bilançoyu beklediği ve bilançosu gelen bi çok kağıtta olduğu gibi düşeceğini hissiyatım bekle gör ne oluyor dıye arada yaptığım ufak tefek işlemlerin haricinde bekledim inş iyi olur ne diyeyim geçen yeni bi üye ihtiyacımız var yazmış tamda öyle umarım sevinenlerden oluruz iyi akşamlar

7. Bu hisseyi günlük alanlar olası bir çıkışta gunlukculere mal satmak isteyeceklerdir. .Ama şu akar yolunu bulur. ..Hisse eninde sonunda ederine gider..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Borsada iyi temelciler kötü temelciler e. ..İyi teknikçiler kötü teknikçilere ...sabırlı lar sabirsizlara mal satar...

Çok iyi bilanço gelsin gerisini siz merak etmeyin dostlar her türlü müşterisi çıkar. ..

Yakın zamanda satıp beklemeye geçenler dahi alışamadım gelse hisse çok agresif cikar..

Dışarıda hisseyi herhangi bir alım için takip eden bir çok teknikci ve temel analizci var ..

KY inanirsam bu hisseyi günlerce çıkarır. .siz merak etmeyin..
    Sizi gerçekten anlayan kişi sayısı burada çok az. Bilanço sonrası düşüş yiyen şirketlerin özellikleri; dövize sahip olmak, yoğunlukla iç piyasaya ürün satmak, krizden etkilenen sektörlerde olmak. Durdo bütün bu negatif etkenlerin dışında kalıyor. Döviz düşüşü olumlu oldu. Yeni makine ile artık daralan iç piyasa yerine dışarıya daha fazla ürün satılmaya başlandı. Diğer sektörlere nazaran krizden daha az etkilecek bir sektörde yer alıyor. Açıklanacak son dönem bilançoları arasında, gelişim oranı olarak Durdo'dan daha iyi bir bilanço açıklayacak şirket göremiyorum ben şimdilik. Bakalım, bugün yarın görürüz olacakları.

Sayfa 62/654 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •