Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/208 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

2. ziraat online şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp burada değerlendirmeyi düşündüm, 200 bin lira, 24 ay vade, aylık 1,69 faiz. Şu andaki arbitraj oranları sürekli olur mu bilmiyorum ama 5-6 ay çevirebilsem krediyi çıkarıyor üstü kara geçiyor.
    Maalesef sözleşmede alacağım parayı mevduat, fon, dolar, altın, hisse vb. yatırım amaçlı kullanmayacağım diye madde var, gözüm korktu vazgeçtim.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ziraat online şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp burada değerlendirmeyi düşündüm, 200 bin lira, 24 ay vade, aylık 1,69 faiz. Şu andaki arbitraj oranları sürekli olur mu bilmiyorum ama 5-6 ay çevirebilsem krediyi çıkarıyor üstü kara geçiyor.
    Maalesef sözleşmede alacağım parayı mevduat, fon, dolar, altın, hisse vb. yatırım amaçlı kullanmayacağım diye madde var, gözüm korktu vazgeçtim.
    Oran güzelmiş
    Ben de enparaya baktım ama oranı yüksekti

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ziraat online şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp burada değerlendirmeyi düşündüm, 200 bin lira, 24 ay vade, aylık 1,69 faiz. Şu andaki arbitraj oranları sürekli olur mu bilmiyorum ama 5-6 ay çevirebilsem krediyi çıkarıyor üstü kara geçiyor.

bence bulaşma o işlere,
    burası Türkiye yönetenlerinde kafa yapısı pudra şekeri ile bulanık.
    her an her şey olabilir.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sorun değil, dün paylaştığınız tablolar işime yaradı, onları takip edip odaş aldım, yıllık %56,2'den.
    Keşke hepsini son güne bıraksaydım :/
    Tebrikler, güzel oran...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Kalan son kurşunu da isgyo'ya %57,1 oranla yatırdım.
    Benden bu kadar, boğazıma kadar daldım bu ay yüksek oranları görünce dayanamadım.
    Boşta para da teminat da kalmadı, hisselerden biri ay boyunca %5 yükselse teminat tamamlama çağrısı yiyeceğim

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Kalan son kurşunu da isgyo'ya %57,1 oranla yatırdım.
    Benden bu kadar, boğazıma kadar daldım bu ay yüksek oranları görünce dayanamadım.
    Boşta para da teminat da kalmadı, hisselerden biri ay boyunca %5 yükselse teminat tamamlama çağrısı yiyeceğim
    dün sadece %10 nakit bırakmıştım.
    tskb %6 üzeri primli bugün.
    nakitin yarısı gitti şimdiden.
    bu ay zorlu geçecek gibi
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    dün sadece %10 nakit bırakmıştım.
    tskb %6 üzeri primli bugün.
    nakitin yarısı gitti şimdiden.
    bu ay zorlu geçecek gibi
    En az 9 varlık ve %32 kuralı, başım ağrımasın, stres yaşamayayım diyenler için :-)

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 62/208 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •