Sayfa 62/1003 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. kkm faiz üst sınırının kalkacağını duyanlar borsaya da kaç gündür satış veriyor.
    bu oranlarla kimse üretim dahi yapmaz, ev araç fiyatları yerinde sayar , herkes faize koşar.
    forum başlığı artık hiç olmadığı kadar canlanır.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. 35% alan bile ciddi zarar riski taşır..
    Maç sırasında kural değişikliği kamunun fıtratı.
    Memento mori

ruyamda faizi en cok arttıracak mb goreve getirilmişti
    kaç yapalım dıyordu mevduatcılara ...

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    kkm faiz üst sınırının kalkacağını duyanlar borsaya da kaç gündür satış veriyor.
    bu oranlarla kimse üretim dahi yapmaz, ev araç fiyatları yerinde sayar , herkes faize koşar.
    forum başlığı artık hiç olmadığı kadar canlanır.
    Ev ve araba fiyatlarında %25-30 civarında balon var , keşke normale dönse fiyatlar ne güzel olur.

5. Günaydın arkadaşlar, ne yapacağımızı şaşırdık, kafamda deli sorular, kkm, ddkkm, faiz, borsa,.altin,.. nasil koruyacağız birikimleri.

6. Gelir Vergisi Beyannamesi verecekler için Bilgi.;

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerinin Verilme ve Ödeme Sürelerinin Uzatılması:

31 Mart 2023 günü sonuna kadar verilmesi gereken 2022 takvim yılına ait Yıllık Gelir Vergisi beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 5 Nisan 2023 Çarşamba günü sonuna kadar uzatılmıştır.

https://www.alomaliye.com/2023/03/30...leri-uzatildi/

7.  Alıntı Originally Posted by saims Yazıyı Oku
    Gelir Vergisi Beyannamesi verecekler için Bilgi.;

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerinin Verilme ve Ödeme Sürelerinin Uzatılması:

31 Mart 2023 günü sonuna kadar verilmesi gereken 2022 takvim yılına ait Yıllık Gelir Vergisi beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 5 Nisan 2023 Çarşamba günü sonuna kadar uzatılmıştır.

https://www.alomaliye.com/2023/03/30...leri-uzatildi/
    Bilmediğim için soruyorum mevduattan elde edilen faiz gelirleri içinde gelir vergisi beyannamesi verilmesi gerekiyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Bilmediğim için soruyorum mevduattan elde edilen faiz gelirleri içinde gelir vergisi beyannamesi verilmesi gerekiyor mu?
    Onun vergisi yerinde peşinen alınıyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 62/1003 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •