Sayfa 620/1004 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop - XXX

bist100 endeksin yuzde 4.5 dusmesi aciklanacak bisi yok ortada ciddi bisi yok bu kadarda oyuncak olmamali spk borsa baskanligi ne ise yarar bu durumlar normalmi geliyo..tam muz cumhuriyetinde olacak isler

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Abi arasıra yapıyorum böyle hatalar..
    Reis o kadar sana emare dedik artistlik yaptık 2 dalga da durabildik..ama sen oturmaliydin be abi özellikle 1670 den sonra neyse senin zarar çıktı..
    Sise mart garan mart thy mart topluyorum yavaşça ...
    Bu sistemsel işte.. bakalım izleyelim görelim

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayatta poz. da oturamam, hem Viobda poz. da oturmak yasak
    Hissede senelerce otur kimse karışmaz ama burası üüüle değil
    ben topiki sıkı takip ederim, kim ne yapıyor ne ediyor belli oluy, sayfaya yazdım taa bisttin zırvalarındayken, olurda düşerse kimse hava atmasın bana diye

bu düşüşte tek havasını basacak kişi

kadirz_m abi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by imtiyaz Yazıyı Oku
    U100 200 günlük ortalama kaça tekabül ediyor acaba ??
    şuan için 1241

bnkof amerika gunluk hisse tarfinda 10 milyon net kazanci oluyordu bi kac gundur takip ediyordum bugun 30 milyon yapti...milleti iyi soyuyorlar herkimse burdan oynayan...
    endeksede devre kestirselerdi guzel olurdu hic olmazsa birileri belki sorardi ne oluyor diye
    bugun kardada degilim zarardada degilim endekste islemim yok.
    olanlara yazik

5. Tşk ederim. Buraları hedef gösterenler varda olabilir mi olursa tahmini vakit ?

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    hocam silerseniz memnun olurum.tşkler.
    Tamam yazının mülkiyeti size ait dediğinizi kısmen yaptım.

7.  Alıntı Originally Posted by imtiyaz Yazıyı Oku
    Tşk ederim. Buraları hedef gösterenler varda olabilir mi olursa tahmini vakit ?
    tahmini vakti ve zamanı kimse diyemez, orayı da görebilir hatta daha aşağısını da görebilir, belki de görmeden tekrar yukarı da dönebilir.

benim şahsi düşüncem 1190 civarındaki o gap kapacak, şubat sonuna mı gelir mart sonuna mı gelir Allah bilir, hep beraber göreceğiz

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    abka bulabildin mi ekstrecilerden ? )..
    Hayırdır ekstre kontrolüne mi başladınız ? Size ne milletin ekstresinden ? Cidden abartıyorsunuz , yazın kendi fikirlerinizi geçin milletin ekstresinden size ne ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 620/1004 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •