Sayfa 620/852 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Az bir miktar kaldı bende (157Adet) onu da yavaş yavaş çıkıyorum bilanço ile bu hisse hiç gitmedi gitmeyecekte çünkü bedelsiz kağıdı ve bedelsiz de bitiyor..Bana göre bedelsiz olayı çok erken bitti bu kadar az prim yapmamalıydı yıllarca bekletti bekletti sadece 3 kat yaptı..Umarım ben yanılırım da daha da gider ama benim pek ümidim yok..
    Borsa nın yeni başladığı yıllardı, kimsenin bir şey anlamadığı dönemler, goygoycular gel gel yaparken yumurtladıkları afilli söz “pantolonunu satan ... bilmem ne hissesini alıyor, sen de sat sen de al” dı sonraları çok kişinin pantolonsuz, dımdızlak ortada kaldığını duymuş, epey üzülmüştük.
    Şimdi tam tersi Kartonunu paldır küldür, hesapsız kitapsız, panikleyerek satanın sonunda pantolonsuz kalması mümkün değil elbette, kazancıyla gardırobunu hıncahınç pantolonla doldurmuş olabilir, ancak ceketler, takım elbiseler vitrinleri süsleyip alıcılarını bekliyor, bunu da göz ardı etmemek lazım. İşin özü isteyen istediğini yapar istediği masalı da anlatır. İnanıp inanmamak Terki joe kardeşime kalmış kendi bilir ytd

2. Aynen katılıyorum bundan sonra tahta yapıcı karar verecek tamam mı devam mı bunca yıllık beklenti bu kadar mı yoksa bölünmeden sonra da hikaye bitmesin diye az mı tuttu primi bakalım hayırlsısı olsun..

3. Egeen yakinda gecerse sasmamak lazim. Bizimkinin gitmeye niyeti yok. Buralarda yataya saracak.

4. dün bılancoyla alakası yok işin diyince lınc yıyordu bırı burda durumu gorsun su anda

5. En güzeli bilgini tecrübeni kendine saklayacaksın insanlar nankör sen diyorsun ki bundan sonrası öngörülebilir değil ne olacağı belli değil adam kalkmış seni suçluyor boşver wracker sen bildiğin yoldan şaşma.:

6.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    En güzeli bilgini tecrübeni kendine saklayacaksın insanlar nankör sen diyorsun ki bundan sonrası öngörülebilir değil ne olacağı belli değil adam kalkmış seni suçluyor boşver wracker sen bildiğin yoldan şaşma.:
    bemn senelerdır sasmadım ama kagıt 600den gelmıs bedelsız etkısıyle sımdı baktım aksam kar super ucacaz tavanlar felan havada ucusuyor kar geldı dıye ıcımden bır gulme geldı hersey guzel olcak ama borsa bu kadar basıt deıl

7. Sayın Ganalı ve Wracker o halde engin tecrübe ve bilgi birikiminiz ile biz küçük yatırımcılara yardımcı olabilirseniz bizi mutlu edersiniz..

8. Sevgili dostum bu kağıdın önce patronunu tanımalısın adam borsadan zengin oldu benim ilk hedefim 3000 bindi ama SPK kararları işi bozdu bından sonra ne olacağını kestirmek güç herkes kendi kararını vermeli para senin paran risk senin riskin şirket sağlam güçlü çalışan bir şirket içi boş değil yani uzun vade her türlü kazanırsın zaten Ünal kağıttan vazgeçilmesin diye bedelsizi düşük tuttu

Sayfa 620/852 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •