Sayfa 622/925 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Verdigı tarihlerde az kaldı deyıp hısse satmadıysa sıkıntı yok ama satıp kazanc saglamıssa bu benim haklı oldugumu ve söyledigim sözün gercek sahibi oldugu tescıller eger bir gün işbank kurucuları toplara yüzüne de söylerim

2. Spk da bu suc teskıl eder orneklerı cok zarar eden kişilerin suç duyrusunda bulunması gerekir kimsenin yanına kar kalmasın

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Verdigı tarihlerde az kaldı deyıp hısse satmadıysa sıkıntı yok ama satıp kazanc saglamıssa bu benim haklı oldugumu ve söyledigim sözün gercek sahibi oldugu tescıller eger bir gün işbank kurucuları toplara yüzüne de söylerim
    Sen laftan anlamiyormusun mkk dan blokeli iki yıldır.bos konuşuyorsun .

4. Tamam dedıgım gıbı olsun ama ben yine de son 1.5 senenin pandemı sonrası senedin yapılan işlemlerini spk dan incelemesini talep edeceğim hısseyı
    Kim yaptıysa cezasını ceksın
    Bloke varsa sıkıntı Olmaz telaş yapmanın bir anlamı yok

5.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Tamam dedıgım gıbı olsun ama ben yine de son 1.5 senenin pandemı sonrası senedin yapılan işlemlerini spk dan incelemesini talep edeceğim hısseyı
    Kim yaptıysa cezasını ceksın
    Bloke varsa sıkıntı Olmaz telaş yapmanın bir anlamı yok
    Sayın Efe bey lütfen rica ediyorum verdiğiniz sözün arkasında durun.Ben iki aydır ilgili yerlerle irtibat halinde tüm takipteyim.Sizin de sözünüzün takipçisiyim. Belirttiğiniz süreçte birileri çok büyük manipülasyon yaptı.

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Sayın Efe bey lütfen rica ediyorum verdiğiniz sözün arkasında durun.Ben iki aydır ilgili yerlerle irtibat halinde tüm takipteyim.Sizin de sözünüzün takipçisiyim. Belirttiğiniz süreçte birileri çok büyük manipülasyon yaptı.
    Dikkat edin de işin ucu çok yukarılara gitmesin. Bu hisse cumhurbaşkanı konuşup tarih verdiğinde, 10 gün içinde bitirin dediğinde yükselmedi mi?

7. Spk ya dilekçe ver benim hesap numarasını özelden atayım .kontrol ettir.kac defa alıp satmisim.sonrada gel özür dile.

8. Rahat olun hisse alınır satılır kimse de bir şey demeye hakkı yok ama form vatsap gruplarında yatırımcıyı etkileyen kendisine kazanc saglayanlar düşünsünsün
    Birdaha yorum yaparken aldıgı ceza aklına gelir bakın derinhisse den bir ses cıkıyor mu? Adam milleti gazkarken hisse satmis spk da acıklama da yazmıs

Sayfa 622/925 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •