Onemli Gunler Banner
Sayfa 622/841 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Arz onayı gelince de ele verirlerse şaşırmam. Yani mali kaptirdik geyiği hiç olmuyor gesanda
    bana sorarsan beklenti bitiyor ele vermeleri muhtemel.. daha ne beklentisi kaldı gesanın bilanço dersek beklenen geldi..

anca 1. dönem de iyi ciro getirmesi yoksa pekte iç açıcı değil..

aylardır diyorum ama ben neden hala inatla taşıyorum bilmiyorum sanırım aşık olma ya da son birşarkı bekliyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    son gelen spk kararları ile europower arzı gelebilir ona trade hazırlıkları olabilir?
    olabilir tabiki ama alanlar haber geldiğinin sonraki gün tavandan ky ye mal satmak için giren adamlar. öyle olmasalardı aylardır alıp alıp ertesi gün satmazlar diye düşünüyorum.

hisse toparlıyor sevinemiyoruz niye çünkü info alıyor ya da birazdan yine eksiye gidecek..

gedik fırsatını buldu satıp gidiyor.. sinirden gülüyorum. adamlar daha geçen 45milyonluk mal aldı 180k

yeni lotla 2 gündur 337k lot sattı daha var elinde 300k lot

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    gedik fırsatını buldu satıp gidiyor.. sinirden gülüyorum. adamlar daha geçen 45milyonluk mal aldı 180k

yeni lotla 2 gündur 337k lot sattı daha var elinde 300k lot
    bu hisselerin büyük kısmında oluyor zaten hocam neden bu kadar takılıyorsunuz. gedik yapmasa bofa yapıyor, bofa yapmasa yk yapıyor vs vs.

6. Bu hisse yükselmesine yükselecek de o zaman içinde biz olacak mıyız? Asıl mesele bu. Sonuna kadar sıkacaklar. Ben geçen seneki harekete başladığı dönemlerde hareketlenmeye başlayacağını düşünüyorum. Haziran gibi falan. Sonra biraz duraklama, Eylük ekin gibi bi daha. Tabi işler yolunda giderse bi aksilik olmazsa. Benim onzamana kadar sabrım var mı sanmıyorum.

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    bu hisselerin büyük kısmında oluyor zaten hocam neden bu kadar takılıyorsunuz. gedik yapmasa bofa yapıyor, bofa yapmasa yk yapıyor vs vs.
    nereye takılalım ortak )) kaçamak yapamadık 1 gesan 2 kilo soğan ediyor moralimiz bozuk

8.  Alıntı Originally Posted by better15 Yazıyı Oku
    bu hisse yükselmesine yükselecek de o zaman içinde biz olacak mıyız? Asıl mesele bu. Sonuna kadar sıkacaklar. Ben geçen seneki harekete başladığı dönemlerde hareketlenmeye başlayacağını düşünüyorum. Haziran gibi falan. Sonra biraz duraklama, eylük ekin gibi bi daha. Tabi işler yolunda giderse bi aksilik olmazsa. Benim onzamana kadar sabrım var mı sanmıyorum.
    2027 ocak ayına kadar buradayım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 622/841 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •