Sayfa 622/792 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Artık bende cemts başlığını takip ediyorum. Orasi daha hareketli

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. https://invst.ly/qjv2s

patronun GÖZ,üne sokalımda ona göre sevsin : yıllardır düzelttigi yetti ise :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,487
    https://i.imgyukle.com/2020/04/25/Q0v2Kc.jpg

Sermaye artırımı sonrası toplanan 77 trlyon nun finasal borçları kapatmada kullanılacağı ile ilgili rapor borçsuz bir şirketin ortağıyız. burda bulunsun.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

4. TUNÇKÜL ÇİMENTO MİNERAL KAT.İNŞ.SAN.VE TİC.A.Ş. 600.000 ...KAP,a bildirmemişler biz ekleyelim..

bu şirketlerin yeniden degerlendirlmesini spk neden istemiyor:bu fiatlarada şirketmi olur..?
    Son düzenleme : sulzer; 29-04-2020 saat: 00:51.
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş (KRSTL) payının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 29/04/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 28/07/2020'dir.

Yatırımcı Adı ve Soyadı MKK Sicil Numarası
    Mehmet Emre CİHANGİR
    12534785
    Tevfik Nusret PAMUKÇU
    12632409

darısı BUCIM başına burda hissenin başına çöken puştolarada bir el atın :hakim bey SPK
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,487
    Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Özet Bilgi

DÖNÜŞÜM

İlgili Şirketler

BUCIM

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Borsa Kodu

Sıra No

Satışa Konu Pay Ünvanı

Grubu

Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı

Nominal Tutar (TL)*

Tsp İşlemi **

Satış Kısıtı **

BUCIM

1

BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.

E

CAFER SAHINKAYA

310.960,85
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş (KRSTL) payının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 29/04/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 28/07/2020'dir.

Yatırımcı Adı ve Soyadı MKK Sicil Numarası
    Mehmet Emre CİHANGİR
    12534785
    Tevfik Nusret PAMUKÇU
    12632409

darısı BUCIM başına burda hissenin başına çöken puştolarada bir el atın :hakim bey SPK
    Spk ya şikayet etmek istiyorum ama ne yazacağımı bilmiyorum , bildiğiniz şikayet taslağı varsa paylaşırsanız sevinirim

8.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    Spk ya şikayet etmek istiyorum ama ne yazacağımı bilmiyorum , bildiğiniz şikayet taslağı varsa paylaşırsanız sevinirim
    düşüncelerimi geçmiş sayfalarda yazdım..
    SPK (ÇİMER) üzerinden şikayette bulunabilirsin.. SPK direk şikayet yapacagını bir sitesi veya forum,u yok ..
    elinde delil varsa onuda ek olarak koyabilirsin ..
    yıllardır hisse üzerinde oyun oynanıp her seferinde baskıladıkları bunuda yönetimden habersiz yapamazlar..
    ancak hissede kimlerin işlem yaptıgını veya kimlerin hesabına bu gibi gurup kuranlar kişi üzerinden işlemler yaparlar bunu yapanları sabah alıp akşam zararına veya akşam alıp sabah zararına mal verenler ..elde delil olmayınca ancak söyle kıssaca deginebilirsin..
    BUCIM üzerinde yıllardır birileri tarafından hisse kapsamlı bir operasiyon yapıldıgını yapılan işlemleri kontorol amaclı kimlarin yapıp bilinçli olarak yapıldıgı gibi belirtebilirsin bu işlemleri ancak SPK inceleme yaparsa bulabilir bizim gibiler hiçbir şeye ulaşamazlar..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 622/792 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •