Sayfa 624/1003 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    çok fazla çortlamış kişi var yada poz yok ama DJ düştü diye poz yapıyorlar (hepsi tangalarını sallıyor güya şortlar) ama yarın nötr açılırsa
    Yok ben yarın levyeliycem, yin mi yimen mi staylla

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    dün MART vade sonuydu hepsi uzlaşma ile kapandı. dün lot adetiyle yazmıştım.

bugün 50 tanecik le yeni vade açılışınu yaptım. Ay sonuna kaç kontratla biter bilemem.
    Ay sonu beklentiniz var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Bakın viop hedge amaçlı icat edildi yıllar önce. bu amaçla kullanan için sıkıntı az olur. ben ara ara kapatsam da 140 binlerden beri kısa az yada çok pozisyon açtım hiç long açmadım. longu başka enstrumanlarda açtım. her dönemin bir huyu var. bunu görebilen şanslı. günlük al sat yapıyorsanız o başka.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,641
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ay sonu beklentiniz var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hiçbir ensturumanda + - beklentim yok.
    (2018 de 4,90 larda kısa poz açtım ay sonuna 5,50 geçmez dedim 7,20 den poz kapattırdılar )

günün şartlarına göre işlem yaparak ay sonu uzlaşmasından ne kopartabilirsem.
    yada palanene benden ne koparırsa
    Bear_Bull
    @BearBull26

5. Nerede elyotçular
    Ne oldu 95 ve 105
    Tırstılar galiba
    Şimdi ben diyorum
    95
    Bc

6. Bu kriz 2001 krizinden farklı bence. 2001 de başta bankalar bir çok kuruluş, bireyler döviz borçlusu idi, BDDK yoktu. Şirketler, servetler el değiştirdi, düzenlemeler geldi, sonra dışarıdan fon girişleri vs hızla toparlanma oldu.

Şimdi otobüse toplu binmeyin deniyor, yan yana çalışmayın deniyor, evde aranıza mesafe koyun deniyor, yani IMF 100 milyar dolar borç verse ekonomide nasıl bir toparlanma olacak merak ediyorum.

ABD çok büyük ekonomi, orada durum fecaat olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by NONAME Yazıyı Oku
    Yıllarca yaşamayan kelebek de var. Yıllarca yaşamayan insanda. Evrim danayla ineği nasıl açıklıyor. Bir mkmk istedi öbürkü mklmk ha...Sonra yıllarca böyle isteye isteye oldular
    Neye inandığın beni ilgilendirmez. Ben senin inancına karışmıyorum sen de benimkine karışma LÜTFEN. Sen gibi inanmak zorunda değilim senin gibi yaşamakta bırak da bu hayat benim istediğim gibi yaşayım.

Ben yıllarca uçmak istedim ama beceremedim.
    Kimsin bilmem. Uçar mısın konar mısın onu da bilmem. Bu üslupla bi daha yazımı alıntı yapma olur mu. İnancın ne bilmiyorum. Niye üzerine alındın neyi üzerine alındın onu da bilmem. merak da etmiyorum açıkçası. Esen kal.

8.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    sayın muratmilan

ben saysa idim

iyi tradeler...
    xu30 du yukarıdaki graf.
    vob30 son hali aşağıdaki gibi...dow sabaha 21.500 olursa bizimki abartır. ben flat oldum bu tehlikeye karşın. hoş 102.500 beklerken corttan lonka dönmek için gelmeyince flatledim fakat uzayamadım. hayırlısı zati Sayın Bozkurt a sözüm vardı bir süre mola elimi belli etmeyecem diye...iyi tradeler…
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 624/1003 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •