Sayfa 625/726 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    10 ay önce Odaş hissesinde ortaktık sizinle sadece 3 ayda %100 yakın prim yapmıştı tesadüf şuanda farklı hisselerde doğru zamanda ortak olduğumuzu düşünüyorum kısmet.Aklın yolu bir.
    Doğru, hatırladım bol kazançlar.

Herkesin bayramını kutlarım boşverin borsayı 3-5 gün

2. Endeks dolar bazında yarı fiyatında seyrediyor. Yıl sonuna kadar endeks 10.000 leri bulabilir. Bu durumda Thyao gibi lokomotif hisseler buna öncülük edecektir. Geçen de yazdığım gibi Tombul yıl sonu 500’leri görmesi muhtemeldir.
    Ortakların hayırlı bereketli bayramlar geçirmesini diliyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bayram satışı bekleyenler bayramınız kutlu olsun hayat boş keyif almak gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Bayram satışı olur diyen arkadaşımız son yazısını silmiş geri vites yapmış yazık gerçekten.Size de iyi bayramlar.
    Bayram satışı olur demedim ben...
    Rusya olayı patladığı gün hissede hem bu konu hem de bayram var diye riske girmez insanlar, sıkıntı olabilir yazdım. Yazı duruyor. Sonra Rusya olayı zaten kapandı. Konu sadece bayram değildi.
    .
    Topiğin trolü sensin sanırım. Herkese laf atıyor , genelde de kendi kendine yazıp duruyorsun...
    Biraz kibar olda büyük yatırımcı hikayelerini okuyan yeni borsacılar seni bu işi biliyor sansın...
    Senin bildiğin kadar bizim unutmuşluğumuz var..
    O sildiğim mesajda senin saygısız üslubuna cevaptı.Muhattap olmayayım dedim sildim. Hala uzatınca da bunu yazmak zorunda kaldım..

Artık muhattap olmam zaten. Çöp sepetine attım seni gitti...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bayram satışı olur demedim ben...
    Rusya olayı patladığı gün hissede hem bu konu hem de bayram var diye riske girmez insanlar, sıkıntı olabilir yazdım. Yazı duruyor. Sonra Rusya olayı zaten kapandı. Konu sadece bayram değildi.
    .
    Topiğin trolü sensin sanırım. Herkese laf atıyor , genelde de kendi kendine yazıp duruyorsun...
    Biraz kibar olda büyük yatırımcı hikayelerini okuyan yeni borsacılar seni bu işi biliyor sansın...
    Senin bildiğin kadar bizim unutmuşluğumuz var..
    O sildiğim mesajda senin saygısız üslubuna cevaptı.Muhattap olmayayım dedim sildim. Hala uzatınca da bunu yazmak zorunda kaldım..

Artık muhattap olmam zaten. Çöp sepetine attım seni gitti...
    Size ben gereken kibarlığı gösterdim zaten size eleştiri yapmayacaktım fakat diğer arkadaş tombul kuşa balon yazısı yazınca sizde arada eleştiri almış oldunuz kurunun yanında yaş yanar der büyükler ayrıca foruma ilk yazınız olumsuzdu hissede düşüş beklentiniz vardı tepki ilk başta çekmediniz ikinci günde farklı üye olumsuz yazınca sizde eleştiri aldınız neyse benim için konu kapanmıştır.En büyük trolü sizsiniz hissede olumsuz olan sizsiniz ben değilim.Genede ben size kibar davranıyorum ayrıca dünkü üye Erdemir hissesi ile kıyaslıyor birincisi 2 farklı sektörler İsdemir büyük depremi yaşamış hisse thy hissesi sadece pandemi döneminde zorlandı o da uçuşlar yasaklandığı için zaten covid 19 dünyanın başına 100 yılda bir başına gelen bir olay dahası jet yakıtı ucuz tombul kuş için avantaj ihracatı %90 üzeri ve yaz sezonunun başı asıl tröl sizsiniz ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Dolar kurunun 26 üzerinde kapatması muhtemel, 6 aylik bilancoda Sn Pardusunu dedgigi gibiz
    Özkaynaklarda dolar bazlı bir yükselis görecegiz ,

Turizm mevsimi ile en karlı dönemi yasayacagiz Yüksek döviz kuru ile win win olacak

Bu vesile ile Bayramınız Kutlu olsun iyi tatiller Sn Pardus selamlar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Dolar kurunun 26 üzerinde kapatması muhtemel, 6 aylik bilancoda Sn Pardusunu dedgigi gibiz
    Özkaynaklarda dolar bazlı bir yükselis görecegiz ,

Turizm mevsimi ile en karlı dönemi yasayacagiz Yüksek döviz kuru ile win win olacak

Bu vesile ile Bayramınız Kutlu olsun iyi tatiller Sn Pardus selamlar
    Tesekkurler hocam, iyi bayramlar.

Gorunen 2. Ceyrek bilanco ile pddd 1 civarina dusecek, 3. Ceyrek bilancosu ile fk 4 civarina, su anki fiyata gore, yil sonuna kadar gelecegi en parlak sirket

Sayfa 625/726 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •