Sayfa 625/1002 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sık kullandığın bir konumu bir kankana at oradan paylaş ����

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Onu bir kere yapabilsem ondan sonra baş iblisliğe kadar yolum açık.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Onu bir kere yapabilsem ondan sonra baş iblisliğe kadar yolum açık.
    Aslında ikisi de var mı yok mu bilemeyiz Tanrı ve Şeytan

Sadece adlandırız yaptığımız iyi ve kötü işleri onlara atfederiz .

Sonuçta insan irade ve benliğe sahip bir birey .

İyi bir eğitimle de düşünceleri etkilenme olasılığı çok minimum düzeyde olduğunu düşünüyorum ben .

Sonuçta herşey beyinde amigdala da bitiyor

3. Bu dünyada başarının yolu dile hakimiyetten geçiyor.

Bir kız arkadaşıma fare suratlı dedim kadın küstü. Diamond head demem lazımdı.

Yani her zaman bir gizem bir belirsizlik katmak gerekiyor, matematik keskinlik gerektiriyor ama dilde cambazlık klasik matematiğin ötesinde quantum matematiğinde cambaz olacaksın ki dil de biraz yetenek olsun.

Bu siyasetçilerin en büyük silahı dil, bazen kendi ayaklarına da ateş etseler genelde isabet ettiriyorlar yığınlara.
    Dilden sonra ses ve müzik de önemli ritm ve melodi etkiliyor. Tabi görüntü, renk, şekil en zor üst kısım.

Tad ve koku da önemli alanlar özellikle birebir ilişkilerde.

Yani aslında yaşamak bir sanat. Biz çok cahil kaldık.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Evet uzaktan gördüm ben de harika bir şey.

İnsanın güzelliği daha üst bir klas o ayrı bir kategori.

Keşke iblis olsam tüm insanların içini dışını ben de görsem dediğim oluyor.
    Büyük düşün mesela çok büyük doğal afet olacak ve senin haberin var ne yaparsın .

Misal Geçen sene olan Amerika’da ki kasırga Avustralya’da ki orman yangını veya önümüzdeki süreçte olacak olması beklenen Büyük Depremler vs

5. İnsan değişik bir varlık. Utanınca yüzün kızarıyor, yalan söyleme yeteneğin yok ise utanıyorsun, kabak gibi belli oluyor muhtemelen.

Haber degeri gormemis anlasilan

Ibrahim Kalin

s-400 meselesi: s-400, f-35 konusunda bir değişiklik yok. buralarda bir geri adım söz konusu değil.

imf meselesi: türkiye'nin imf'ye gitmesi yardım alması gibi bir durum söz konusu değil. bundan sonra da böyle bir şey gündeme gelmeyecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Büyük düşün mesela çok büyük doğal afet olacak ve senin haberin var ne yaparsın .

Misal Geçen sene olan Amerika’da ki kasırga Avustralya’da ki orman yangını veya önümüzdeki süreçte olacak olması beklenen Büyük Depremler vs

Ben düşünüp karar verene kadar felaket geçmiş olur muhtemelen.

İnsanda suçluluk duygusu da önemli bir duygu. Kimse haksız yere suçlanmaktan hoşlanmaz.

Bilim adamısındır alanındaki öngörünü paylaşırsın.

Ama yarın dolar kurunun ne olacağını bilirsem benim artık bunu sır olarak tutmam gerektiğini de bilmem normaldir. Bunun dışındaki zaten tahmin oluyor bilmek olmuyor.

Imf den 50 100 200 milyar dolarlar konusuluyordu. Eger olurss max miktar 9.5 milyar dolar olabilirmis

.....

IMF, 2020 yılı için yaklaşık 2,5 trilyon dolarlık başvuru olacağını öngörüyor. 9 Nisana kadar 87 ülkenin bu imkândan yararlanmak için başvurduğunu belirtiyor. Başvuru sayısının çokluğu ve eldeki imkânların durumu dikkate alınarak IMF bu imkândan yararlanma limitini ülke kotasının yüzde 150’siyle sınırlamış bulunuyor. Örnek olarak Türkiye’yi alırsak Türkiye’nin IMF’deki kotası 4.659 milyon SDR yani 6.346 milyon Dolar. Demek ki Türkiye bu imkânı kullanmak istese IMF’den yaklaşık 9,5 milyar Dolar kullanabilecek. RFI imkânının faiz oranı yıllık yüzde 1,5 dolayında bulunuyor.

Mahfi Egilmez

Sayfa 625/1002 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •