Sayfa 627/712 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Kalan thyo hisselerimi (Kar cebe güzeldir deyip) 210,50 da sattım inşallah yanılmam hayırlısı olsun. Bir daha alım fırsatı verirse, tekrar girebilirim. Bol kazançlar. ytd

2. 30 yıldır borsadayım. 2018 den bu yana thyo hissedarıyım üyeliğim hala Yeni Üye diyor anlamadım gitti...

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Keyifler yerinde mi dostlar ? Ordan alınmaz burdan alınmaz şu kadar gitti bu kadar gitti diyenler nerede onlar da bir yazsın
    Gayet yerinde valla. Uzunca bir süre taşıdığım bu hisseden geçen yıldan bu yana harika keyif alıyorum. 100 Leri görürse kesin satarım diyordum 8-10 sene önce. Hayal gibiydi. Şimdilerde hedefler başka.

Bu arada severek takip ediyorum topikte sürekli yazan arkadaşalar. Sayın Antepli buralarda mı acaba? Geçen seneki bilanço tahminleri çok yerinde idi bu senede bir yorum al ak isteriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by FAS Yazıyı Oku
    30 yıldır borsadayım. 2018 den bu yana thyo hissedarıyım üyeliğim hala Yeni Üye diyor anlamadım gitti...
    Sizi naturel gaz forumunda gördüm F/K 4 PD / Dd 2,34 bence iyi oranları ytd.

5. Orda da bir miktar hissem var, iyi almıştım. kaç trade yaparken ara verdim, sıkıntı oldu. umutluyum. Ama yine de alım fırsatı verirse thyo geleceği parlak. onu da şimdilik beklemeye aldım. ytd

6. Biraz da Repo la eylenelim.

Alıntı Originally Posted by FAS Yazıyı Oku
    Orda da bir miktar hissem var, iyi almıştım. kaç trade yaparken ara verdim, sıkıntı oldu. umutluyum. Ama yine de alım fırsatı verirse thyo geleceği parlak. onu da şimdilik beklemeye aldım. ytd
    Truzim sektörü 2023 yılı sezonu rekorlarını kırdığı yıl olabilir THY hiç alım fırsatı da vermeyebilir borsada ucuz ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Truzim sektörü 2023 yılı sezonu rekorlarını kırdığı yıl olabilir THY hiç alım fırsatı da vermeyebilir borsada ucuz ytd.
    Bakalım hayırlısı, teşekkür ederim.

Sayfa 627/712 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •