Sayfa 627/777 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

Corporate tax cuts, strength in the US economy, rising oil prices and share buybacks are expected to fuel double-digit earnings growth for corporate America in the third quarter.
    Normalde ABD de borsa düşüşleri geçici olması lazım..bakalım artık..

Birde şöyle bir bakış açısı var..çeşitli hesaplamalara göre(big mac index , üretici fiyatları vb..)dolar karşısında Euro ucuzmuş..

4.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Günaydınlar...
    Zamanım elvermediği için burada yazamıyorum. Dostum enkiden icazet almıştım
    6.66 tepesi bekliyordum. Müthiş bir savrulma oldu. Önceki yazılarımda belirttiğim gibi 6.66 dan kalanları verdim. Tamamen TL ye geçtim. Dolardaki güçlenmeden ne olursa olsun UV de dolaresin de kurtulmasının mümkün olmadığını görüyorum. Bu noktada halen dolarda trade etmeye devam ediyorum.
    Cümleten bol hayırlı kazançlar....
    Her mal ederini bulduğunda alınıp satılmalıdır....
    Tepe ve dip yakalamak trade de mümkün değildir her zaman. Kademeli alış satışlar bunun içindir....

5. Kurlardaki hareket, döviz borçlu bankaların ve şirketlerin yıl sonu bilançolarını güzelleştirme amacıyla yapılıyor olabilir. Eğer durum böyleyse, Aralık sonu, önemli bir dönüm noktası olmaya aday demektir. Bakalım?!

6. dolareste gevşeme devam ediyor. Piyasa trade eden için fırsatlarla dolu.
    Fiziki hemen her zaman kademeli. Aceleci olmadan.
    Heyecan isteyen viop ta oynaşır. Kaybetmek isteyen daha da heyecanlı forekste...

7. Benim için grafik her şeydir ama DTH lardaki çözülmeyi izlemek faydalı olabilir....
    Graftaki destekler 5.66 5.44 5.21....

8. Ha bu arada ne kadar düşerse o kadar iyi olur. Hem ülkem için hem de maliyet açısından....
    Bu arada Bora bey de yazmayı bırakmış.Üzüldüm.

Sayfa 627/777 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •