Sayfa 628/809 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 6468 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bi 5000 lot daha aldim, 3.19'dan.
    Hayırlı olsun ortak
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Sırası geliyor gibi..

Bugünkü tutmalarından acaba yarın sabah yatırımla ilgili bir kap haberi gelir mi diye düşündüm bir ara. Çünkü hep cumartesi sabah haber gönderiyorlar.

Belki de daha fazla mal vermek istemedi..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
    Günlük alıcılarda Bank of un olması dışında can sıkıcı bir durum yok bence. Pazartesi aldıklarını çatır çutur satmasıyla meşhurdur.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
    #EMNIS grubu buraya mı gelecek acaba

5. Temennim gelmemesi. info geldi gördük ne olduğunu tabi info daki oyuncu da patronsa birsey diyemem.
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    #EMNIS grubu buraya mı gelecek acaba

6. Grup filan yok, uzun vadeci bi arkadaşım sordu bunu söyledim.

Çok hisse soran arkadaşım var spek kardeş aman.

7. Bizde cok söyledik bolunmeden once 5 lira alti toplanir diye de su an az kaldi sovmelerine Dolar alsaydik soyleydi böyleydi diyorlardir iclerinden eminim Saka bir yana uygun fiyatli oldugunu dusunsem de İhracattaki payindan dolayi ekleme yapılırken biraz daha ince eleyip sık dokumali. Arka planda kalabilir.
    Daha once bahsettiğim aerosol kutu icin yabanci ortak söylenti işini tw tterda arkadaşın biri portekiz colep firmasina kadar indirgemis Buna gore yatırım yapmiyoruz tabi ki ama Colepi kim yaydı be arkadas İşine calışmışta yaymış
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Grup filan yok, uzun vadeci bi arkadaşım sordu bunu söyledim.

Çok hisse soran arkadaşım var spek kardeş aman.

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bizde cok söyledik bolunmeden once 5 lira alti toplanir diye de su an az kaldi sovmelerine Dolar alsaydik soyleydi böyleydi diyorlardir iclerinden eminim Saka bir yana uygun fiyatli oldugunu dusunsem de İhracattaki payindan dolayi ekleme yapılırken biraz daha ince eleyip sık dokumali. Arka planda kalabilir.
    Daha once bahsettiğim aerosol kutu icin yabanci ortak söylenti işini tw tterda arkadaşın biri portekiz colep firmasina kadar indirgemis Buna gore yatırım yapmiyoruz tabi ki ama Colepi kim yaydı be arkadas İşine calışmışta yaymış
    Paraya ihtiyacı olan veya borsadan para kazanan biri değil. 10 sene burada tutsa da sıkıntı yok.

Hadi bakalım.

Sayfa 628/809 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •