Sayfa 629/1015 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Viop LIX

1. Altılı ganyan oynamıyoruz pisyedili abi bu ikili ganyan oluyor yani birine basıp diğerini fışkırttırarak yarışı kazanan götürüyor papelleri.
    En son ikili ganyanda akcay abi kazanmıştı, diğeri suyuniçinde kaldıydı
    Riskli bi iş yağni

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,046
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Altılı ganyan oynamıyoruz pisyedili abi bu ikili ganyan oluyor yani birine basıp diğerini fışkırttırarak yarışı kazanan götürüyor papelleri.
    Riskli bi iş yağni
    ikili ganyansa zaten iki kişisiniz. Biz araya girersek olmaz.

Eğer olsaydı hergün....
    "Bozkurt senin kağıdın 250 olabilir.Ayasofya ağabeyimin kağıt da 250 olabilir,ama ayasofya ağabeyimin kağıdı daha önce olabilir" diyecektim.
    (senden izin alıp ,senin repliğini sana karşı kullanacaktım )

Nasip değilmiş bir başka bahara artık.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Bu şekilde haber geçti.

<<<<<<<<<<<<

https://www.ntv.com.tr/ntvpara/epdkd...Ekattm_ydgmMdA

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), rafinerilere yazı göndererek bazı ülkelerin ham petrole yaptığı indirimlerin tüketiciye yansıtılmasını istedi.

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, "Benzin ve motorin fiyatları serbest piyasada oluşuyor. Kurallar ve formül belli. EPDK olarak hem rafineri-dağıtıcı ve bayii gibi piyasa oyuncularının uygulamalarını hem de fiyat hareketlerini sıkı şekilde takip ediyoruz.

Özellikle bazı ülkelerden ithal edilen ham petrol ve işlenmiş ürünler rafineriler için önemli bir kar avantajina sebep oldu. Bunun tüketicilere de yansıtılması gerekiyor. Rafinerilerin gerekli adımı hızla atmasını ve marj oranını gönderdiğimiz yazı doğrultusunda güncellemesini bekliyoruz. Yapılacak güncelleme neticesinde benzin ve motorinde 1 ila 1,5 TL düzeyinde bir indirim olacaktır." ifadelerini kullandı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Altılı ganyan oynamıyoruz pisyedili abi bu ikili ganyan oluyor yani birine basıp diğerini fışkırttırarak yarışı kazanan götürüyor papelleri.
    Riskli bi iş yağni
    Akçay abin neye basıyorsa ona bas. Onun bastığı gider. Adam matkap gibi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dünkü dibide ben işaretlediydim, boğalar anca avucunu yalar abka abi daytradeci olaraktan günün dibi ve tepesi benden sorulur
    Dayuuu aslında düşüş hafiften başladı.......asıl düşüş mart ayında bekliyorum......kalın kalın.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

10020 Long açtım 9990 stoplu

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Riskli bi iş yağni
    Bırak adam belki 4 ganyan seviyor.
    FORMASYON AVCISI -53

8. emre,

haberden sonra bankalar üzerinden aldılar.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 629/1015 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •