Sayfa 63/157 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 1252 madde; 497 - 504 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    ha bu arada ziraat yatirimdan islem yapan g... zekalı kardesim senin isin gucun yokmu ya ?

3 lot 3 lot hergun bu isle kendini gorevli kilmissin ?! karın nedir burada onu cozemiyorum !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yil subat 2019 hisse 5.90

yani piyasa degeri 5 milyon 900 bin TL + yani 1.1 milyon usd

yil ekim 2012 hisse 8.40 (halka arz)

yani piyasa degeri 8 milyon 400 bin TL + yani 4.7 milyon usd

yani o gun yatirim yapsa biri parasi hic oldu !!! bu sene gidelim genel kurula !!! merak ediyorum bu bilanco niye buyumuyor

ama bakildiginda bu sirketi 5.9 milyon TL ye falan kurmanin imkani yok. Sirketin buyuk hissedarina desek ki sat bize bu fiyattan ? satarmi acaba bir film donuyor ama ne ?

bilançoyu iyi inceleyin veya incelettirin bir bilene bir uzmana
    yapılacak bir kaç şey veya tek bir şey kalıyor geriye finansal manevra alanı olarak
    onuda siz bulun hayek bey madem finansal konulara hakimsiniz AlimALLAH

YATIRIM TAVSİYESİ AMACIYLA YAZILMAMIŞTIR.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR KATİ SURETTE.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    bilançoyu iyi inceleyin veya incelettirin bir bilene bir uzmana
    yapılacak bir kaç şey veya tek bir şey kalıyor geriye finansal manevra alanı olarak
    onuda siz bulun hayek bey madem finansal konulara hakimsiniz AlimALLAH

YATIRIM TAVSİYESİ AMACIYLA YAZILMAMIŞTIR.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR KATİ SURETTE.
    sn. tüccar

hala bilancoyu incelettirin diyorsunuz ya ! soyleyecek soz bulamiyorum

inanin su anda bu soylediginiz bos konusmaktan baska bir sey olmuyor, icini doldurabilecegimiz bir sey var mi ???

ona bakalim

4. hayek bey,
    gözden kaçırdığınız ve borsanın büyüsüne kapılarak belki de unuttuğunuz diyeceğim bir şeyler var bilançoda
    ve o şeyler yapılacak olanları (şirketin büyük hissedarları tarafından) finansal manevra alanı olarak yol göstermekte kanaatimce.
    çünkü siz güzel analizler ve faydalı bilgiler vermektesiniz ama gözden kaçırdığınız bir kaç şeyin olduğunu size hatırlatmak istemem ve bu şeylerin var olduğunu belirtmem sizin gücünüze mi gider yoksa size fayda mı verir hayat akışınızda?

yatırım tavsiyesi amacıyla yazılmamıştır.kati surette yatırım tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    sn.tuccar

borsanin buyusune kapilmak demissiniz ! bunu şaka olarak kabul ediyorum

ikincisi bilancosunda gozden kacirdigim derken !?

zaten

bilanco
    gelir tablosu
    +
    finansal rapor
    faaliyet raporu
    +
    dipnotlar

yani anlayamadigim gozden kacirdigim demissiniz ! siz kacirmadiysaniz buyrun bize aktarin da faydalanalim

hayir benim anlamadigim sn. cigerci icin elinde hisse olmadigi icin burada soylemedigi soz birakmayan siz, simdi elinizdeki tum hisseleri cikarttigini beyan edip tkrr yorumlariniz ile bizi aydinlatmaniz karsisinda soyleyecek soz kalmiyor

bu durumda sn. cigercinin size karsi , ona ithaf ettiginiz sozleri ayni yada misli ile iade etme hakki dogmus olmuyormu ?

her neyse orasi beni cok da ilgilendirmiyor, etik bakis acisi disinda

kaldiki yiginla sirket zarar ediyor, isin o boyutunda degilim ben sirket acisindan. cironun buyumemesi problem diye dusunuyorum.

kaldiki benim bildigim ama sizlerin bilmedigi bir cok konu var bunlar bana sakli. her yatirimci kendi karini dusunur , dogrumu !

neyse polemik kimseye fayda saglamaz !

daha bir sure yazmayacagim.

hepinize kolay gelsin

6. hayek bey, gene gözden kaçırdığınız bir nokta var.
    ciğerci kendisinde hisse senedi varmış gibi davranmıştı ve yazılarına devam etmişti ben ise baştan ben de tekbir lot hisse yok diyerek beyan ederek forum sohbetlerine arada bir iştirak ederek yazı yazmaya devam etmiştim.gözden kaçırdığınız bu hususu dikkatlerinize önemle arz ederim

7. ayrıca ciğerciyi kullanarak şahsımı rendici edici niyetlerinizi red eder ve sizi bundan men ederim.
    kaldı ki ciğerci şu ana dek gördüğüm kadar forumdaki başarılı kararlar vererek karlı alım satım yapmış birisi olarak değerlendirilebilir tabiiki kendi beyanlarından yola çıkarak bunu söylüyorum ve bu vesileyde kendisini tekrar tebrik ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    ayrıca ciğerciyi kullanarak şahsımı rendici edici niyetlerinizi red eder ve sizi bundan men ederim.
    kaldı ki ciğerci şu ana dek gördüğüm kadar forumdaki başarılı kararlar vererek karlı alım satım yapmış birisi olarak değerlendirilebilir tabiiki kendi beyanlarından yola çıkarak bunu söylüyorum ve bu vesileyde kendisini tekrar tebrik ediyorum.
    ilginç bir senaryonuz var ! ta en başından beri

ama ben sizin filminize dahil degilim bilginize !

Sayfa 63/157 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •