Sayfa 63/803 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 497 - 504 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    Yazdıklarını okuması ayrı dert anlaması ayrı dert rapcisin galiba
    valla rapcı olduk burda arkadas kusura bakmayın ben de boyle bı cınsım ıste arabesk yapmam lazım ama ıste

2.  Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    yatırım finansmanın klasık tarzı budur alır 5-8 kadme sonra çıkar tahtadan bu hısseye has bır durum değil yanı nugyo bekleyene ekmek var kanımca...
    bekleyen derken arkadas bes senedır ellı kısı beklıyo neyı beklerken bekle de bekle
    ama naapcaaz bekleyeceez o da doru yapcak bı sey yok kı sen de haklısınnnn tırı nırı nımmm
    bak bu arabesk oldu

3.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    beşi geçemiyor mıllet altı yedı dıyor hem de fal acılmıs yakın vakıtte az kaldı su kadar gunde bu kadar
    once bı besı gecsın otursun bı bız de oturalım hop hop agzımız yandı bes beklerken ıkıseksen yattık kac kere
    geleydınız ya burda moral olaydınız dortlerdeyken bes olur satın dıyeydınız kım demıstı bırı dıyodu besı zor gecer dıye
    ıste o adam ıyıydı o adam gerısı zor adam bes vakte kadar on olsun yemek ısmarlıyorum bunu bılene
    teknık ıyıymıs bı koysun bakalım bız de ufurmekle oluyo mu temel ıyı dıyenler de kactı gıttı yuz kusur mılyon kar gorup
    vay vay vay vay dıye pembe bulutlar cızılıp bana yıne troll denmıstı bır fıl hıc bır zaman unutmaz sıskoyum unutmam
    Koca koca Filleri Çin den kaynaklı talep yüzünden patır patır Poach ediyorlar Afrikada.Sadece o muhteşem Fildişleri için.Yazık oluyor bu ender hayvanlara.Hafızalarıda gök kubbeye uçup gidiyor işte.Yazık.Ama hayat yinede devam ediyor.

Y.T.D.

Inşallah bir hafta da4.60 geçecez diye uğraştırmaz.

5. borsa tarihi böyle o ç görmedi

6. her şey olacağına varır, çıkmayan hisse düşer, düşmeyen hisse çıkar...

7. Arkadaşlar dünkü işlemleri bir türlü alamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

8. Sabah coşku sonrasında uyku moduna geçiriyor tahtayı..

Aktiften alış satış yapacağı günleri bekleyeceğiz artık..

Sayfa 63/803 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •