Sayfa 63/326 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 497 - 504 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yuh be 2,96 dan 3,06 ya değişeyim diye düşündüm ite bazen bu dğimeler iyi oluyor bazende tutmuyor bundaki 4 kademyi çoktan çıkarırdım kısmet
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. yine dayandı 1,51 e
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. cümlenizi okuyunca anlıyor musunuz siz kendiniz acaba? Biraz özenle yazabilir miyiz?

Ayrıca sormuşsunuz ; bence yukarı ve aşağı yorum ve beklentilerin anlamı yok. Bilinemez! Çok büyük beklentiler ve ky varsa AŞAĞIYA; tükenmişlik ve korku, endişeler varsa da YUKARIYA. Zor kararlar..

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    yuh be 2,96 dan 3,06 ya değişeyim diye düşündüm ite bazen bu dğimeler iyi oluyor bazende tutmuyor bundaki 4 kademyi çoktan çıkarırdım kısmet

4. KY METROya veriyor abi; bu hisse için güzel bir haber! METRO 1.5den maliyetlenip yarın YUKARI vurur ..Yapar mı yapar!.

5. düşenlerde kafaya oynamaya niyetli gibi adi hisse

6.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    cümlenizi okuyunca anlıyor musunuz siz kendiniz acaba? Biraz özenle yazabilir miyiz?

Ayrıca sormuşsunuz ; bence yukarı ve aşağı yorum ve beklentilerin anlamı yok. Bilinemez! Çok büyük beklentiler ve ky varsa AŞAĞIYA; tükenmişlik ve korku, endişeler varsa da YUKARIYA. Zor kararlar..
    harflerde eksiklik olmuş dostum kusura bakma

7.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    KY METROya veriyor abi; bu hisse için güzel bir haber! METRO 1.5den maliyetlenip yarın YUKARI vurur ..Yapar mı yapar!.
    tabana vermeyeceğini bilsem şahsım adına korkmam ama hiç güvenim yok,asla kimse etkilenmesin kişisel düşüncem

8. METRO biriktirmeye başladı; aa sonra ilk 3 ALICI içine girebilir.

Sayfa 63/326 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •