Sayfa 63/241 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1925 madde; 497 - 504 arası.

Konu: VIOP Spekülasyonu

1. biz sizi sürekli takip ediyoruz. çok da faydalı oluyor. teşekkür ederiz. ancak buraya bir şeyler yazmak adına hatalı pozisyonlar açmaktansa buraya yazmayı ihmal etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır.
    sevgi ve saygılarımla.....

2.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    122.000 Seviyesinde yüklü satış oldu, bunun hazmedilmesi gerekiyor.

Ayrıca bende makul bir tepe seviyesi gözüküyor.

Arzın hazmedildiğini anladığımızda tekrar yukarıya dönüş bekleriz.

Fiyat eğilimi yukarıya doğru devam ediyor.
    Yarin 122600 e kadar tepki yapar mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by kahraman1285 Yazıyı Oku
    Yarin 122600 e kadar tepki yapar mi ?
    Ortalama 122.650 tepki yapabileceğimiz seviye. %80 Olasılıkla yapabilir.

Bunu bir iki gün içerisinde yapmazsa günlük trendin aşağıya dönüşüne işaret edebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    biz sizi sürekli takip ediyoruz. çok da faydalı oluyor. teşekkür ederiz. ancak buraya bir şeyler yazmak adına hatalı pozisyonlar açmaktansa buraya yazmayı ihmal etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır.
    sevgi ve saygılarımla.....
    Haklısınız.

Bir iki pozisyon kaçması arada sırada olur, ancak sürekli yazmak bana yorucu geliyor, piyasayı odaklanarak takip etmemi engelleyebiliyor.

Bundan daha çok sıkılıyorum.

5. Saat 10:00 M20 barı pozitif olabilir.

Bunu garanti edemem, ama kriterlerime göre genellikle beni yanıltmadığını gözlemliyorum.

M20, H1 ve H2 barlarda tahmin yapabiliyorum, şu an diğerlerinde bir şey diyemiyorum. Grafik zamanı büyüdükçe günlük tahmin sayısı bir - iki oluyor.

M20 de gün içinde birkaç tane tahmin veren bar oluyor. Mevcut bar kapanışına beş - on dakika kala bir sonraki bar için tahmin yapma gerçekleşiyor.

Yine aynı noktaya geliyorum. Bunları odaklanıp izlemem lazım, fazla mesaj yazıp dikkati dağıtmak menfi etki yapabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku

M20, H1 ve H2 barlarda tahmin yapabiliyorum, şu an diğerlerinde bir şey diyemiyorum. Grafik zamanı büyüdükçe günlük tahmin sayısı bir - iki oluyor.

M20 de gün içinde birkaç tane tahmin veren bar oluyor. Mevcut bar kapanışına beş - on dakika kala bir sonraki bar için tahmin yapma gerçekleşiyor.
    Daha açarsam M20 grafikte gün içerisinde 3-4 kez bir sonraki bar için tahmin yapma durumum oluyor.

H1 de günde bir kez olabilir.

H2 de birkaç günde bir.

D1 grafikte de seyrek olarak tahmin yapabilirim. Net oran veremem, ama son onbeş gün içerisinde iki kez tahmin fırsatı oldu. İkisi de net bir şekilde tuttu. Haftada bir gün diyelim.

Beni asıl ilgilendiren haftalık ve hatta aylık barda tahmin fırsatı çıkması.
    Son düzenleme : High Voltage; 16-06-2017 saat: 10:48.

7. Bugün boğa günü olma ihtimali güçlü. Bu da 122.650 seviyesine dönüşün bugün gerçekleşme ihtimalini güçlendiriyor.

Özellikle 122.000 üzerine tekrar çıkarsak piyasa suratle yükselebilir.

Kısa pozisyonlar büyük risk altındalar.

8. Saat 11:00 M2 barı negatif olabilir.

Saat 11:00 H1 barı negatif olabilir.

Günlük bar pozitif olabilir.

Negatif demek illaki eksi kapatacak anlamında değil.

İlk ihtimal o, ikinci ihtimal ise sıkışık kalınması, üçüncü ve en zayıf ihtimal ise bar pozitif olsa dahi kapanışına doğru satış gelir.

Yani negatif bar geliyor yorumu yapınca bize o negatifliği bir şekilde sunacaktır.

Sayfa 63/241 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •