Sayfa 63/670 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5356 madde; 497 - 504 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Burdakiler almış satmış önemlimi 1milyon lot satabilirmisin yoksa alabilirmisin!!!!

Sayın bakalım kaçdefa inanan kalacak inanmayan gidecek cümlesi var burada

3. Tahtacı abi güzel oynuyorsun maşallah.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4. Herkes hsbc satisinin bitmesini bekliyor. Onlar bitince oyakin tekrar satmayacagi ne malum?

sasada olani gordunuz, hsbc satisi biter bitmez sefer patron yine pay satti.

5.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Herkes hsbc satisinin bitmesini bekliyor. Onlar bitince oyakin tekrar satmayacagi ne malum?

sasada olani gordunuz, hsbc satisi biter bitmez sefer patron yine pay satti.
    O zaman OYAK yönetimi kaybeder.

6. Burada ferbis ile ilgili tüm suçu Oyaka atmak pek haklı gibi değil galiba , SPK nın anormal çalışma şekline akıl erdirmek mümkün değil,bir kaç örnek vermek gerekirse,derhl neredeyse 9 ay oldu bedelli için başvuralı halen sonuç yok ,mıatek 4,aya girdi %1200 bedelsiz başvurusu var sonuç yok Asels başvurdu ve sonuç var vkgyo neredeyse bir ay içinde bedelsiz başvurusu heme sonuçlandı ,daha beter örneklerde var bunlar yakın zaman örnekleri ,şirketlere sorduğumda SPK deyince inanın telefondaki şirket yetkilelerinin ses tonundan korkutklarını konuşmaktan kaçındıklarını anlayabilyor insan ,şimdi biz işin içinde olmadığımızdan nelerin döndü
    ğünü bilemiyoruz ,ama şunu biliyorum SPK doğru ve düzgün çalışmıyor

7.  Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    O zaman OYAK yönetimi kaybeder.
    Çok umurlarında olacağını sanmıyorum yönetimin. Halka açık bir iştirakinin hisselerini sözde yabancıya sattın eee parayı ne yaptın kardeşim. Ketumsunuz dedik ama bu kadar da değil yani. O yüzden oyakın umurunda olmaz guven kaybederiz söyle olur böyle olur

8.  Alıntı Originally Posted by Î”Î·Î¼Î®Ï„Î·Ï DÄ“mḗtÄ“r Yazıyı Oku
    Çok umurlarında olacağını sanmıyorum yönetimin. Halka açık bir iştirakinin hisselerini sözde yabancıya sattın eee parayı ne yaptın kardeşim. Ketumsunuz dedik ama bu kadar da değil yani. O yüzden oyakın umurunda olmaz guven kaybederiz söyle olur böyle olur
    Siz OYAK üyesi değilsiniz. Bu yüzden böyle bir olayın OYAK Üyeleri arasındaki doğuracağı tepkiyi anlayamazsınız. Yönetim 2016'dan beri Üyelerine Hektaş'ı nasıl büyüttüğü ile övünüyor. Hektaş'ı OYAK'ın önemli köşetaşlarından birisi konumuna getirmeye çalışıyor. Böyle bir durumda yönetimin kaybedilmesi Oyak Yönetiminin de başarısız olmaları anlamına gelir. İşte bu nedenle yönetimi hiç bir zaman bırakamazlar.

Sayfa 63/670 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •