Sayfa 63/2150 İlkİlk ... 13536162636465731131635631063 ... SonSon
Arama sonucu : 17196 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

Thursday March 22 2018 Actual Previous
    05:00 PM
    US
    CB Leading Index MoM FEB 0.6%
    0.8% 0.5%

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Çizgiyi çekmesine çektim de Long lar için STOPLOSS olan bir yer heralde ...

Ben ektekini kastetmistim. Dun aksamki durum buydu. Bence de stop olmali. Bugun D ye degdi.

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Müdürüm
    Burdan garip Gureba babası gibi açık çağrı
    England kaçtı çoktan
    Onu takip edin
    Tüm "Kron ve zloti" kullanan ülkeler topu topu 4 yada 5 adetsiniz zati saymadim şimdi ugrasamam
    ab gidici
    Gözü toprağa bakiyo
    Trump Emmi
    Onların kafasını itin ardina sokcek
    Kuvvetle muhtemel
    Sayın moruk,
    Bu topik vop24 ten farklıdır. O topik de tarafımdan takip edilmekte ve yazı da yazılmaktadır. Kötü de değildir ama bu topiğin amacı farklıdır. İşleyişin bir ölçüde esnetilmesini önerdim, ama bu kadarı da değildi kastım. Lütfen ortama uyunuz.

4. 23346 dow jones 200 günlük ho,altı kapanışlarda tüm dünya borsaları ciddi satış yer...........ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hızlı giden arabanın önce yavaşlaması, sonra durması gerekir...daha sonra da ters yöne dönebilir...yani, yeni yetme ergen değilse, ki trendler genelde ergen gibi davranmaz, bir anda durup tersine dönmez.

özetle gün boyu bekleyip, son 1 satteki satışlarla günü %1 eksi kapayabiliriz...zaten öğleden önce de günü %1 civarı düşüşle kapayabileceğimizi belirtmiştim.
    Beklediğim satış gelse de, kayıp %0,5 de kaldı...devamı yarına artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Müdürüm
    Burdan garip Gureba babası gibi açık çağrı
    England kaçtı çoktan
    Onu takip edin
    Tüm "Kron ve zloti" kullanan ülkeler topu topu 4 yada 5 adetsiniz zati saymadim şimdi ugrasamam
    ab gidici
    Gözü toprağa bakiyo
    Trump Emmi
    Onların kafasını itin ardina sokcek
    Kuvvetle muhtemel
    AB dağılacak, pekii öyle olsun, bence de dağılacak.. karar alma mekanizmaları zayıf, bankalar batık aktif dolu vs.. ve euro faizi sıfırın altında..

amerika öyle mi ya ? kararlar hızlıca alınıveriyor, bankalardaki bataklar tasfiye edildi büyük ölçüde, büyüme hızı %2+, işsizlik yok mertebesine düşmüş, ülkeye para getiren şirketlere sübvansiyon, indirilen vergiler, teşvikler gırla gidiyor.. üstüne üstlük fed faiz artırıyor, 3 tane artırcam, yetmezse 5 tane daha arttırcam, yok mu arttıran ??

hal böyleyken ne beklerdik? euro düşsün, dolar yükselsin beklerdik.. oysa tam tersi olmakta, dolar endeksi üç yılın dibine yuvarlanmış halde, (TL hariç) bütün dünya paralarına karşı değer kaybediyor.. faiz makası dolar lehine açılıyor, abd şirketleri üretimlerini ve nakitlerini abd'ye geri getiriyor, ekonomi büyüyor, falan filan.. eeee, dolar niye aşağı doğru şelale yapıyor ? niye abd tahvilleri sürekli satış yiyor ? bu muammayı çözen var mı ??

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    AB dağılacak, pekii öyle olsun, bence de dağılacak.. karar alma mekanizmaları zayıf, bankalar batık aktif dolu vs.. ve euro faizi sıfırın altında..

amerika öyle mi ya ? kararlar hızlıca alınıveriyor, bankalardaki bataklar tasfiye edildi büyük ölçüde, büyüme hızı %2+, işsizlik yok mertebesine düşmüş, ülkeye para getiren şirketlere sübvansiyon, indirilen vergiler, teşvikler gırla gidiyor.. üstüne üstlük fed faiz artırıyor, 3 tane artırcam, yetmezse 5 tane daha arttırcam, yok mu arttıran ??

hal böyleyken ne beklerdik? euro düşsün, dolar yükselsin beklerdik.. oysa tam tersi olmakta, dolar endeksi üç yılın dibine yuvarlanmış halde, (TL hariç) bütün dünya paralarına karşı değer kaybediyor.. faiz makası dolar lehine açılıyor, abd şirketleri üretimlerini ve nakitlerini abd'ye geri getiriyor, ekonomi büyüyor, falan filan.. eeee, dolar niye aşağı doğru şelale yapıyor ? niye abd tahvilleri sürekli satış yiyor ? bu muammayı çözen var mı ??
    Çin şu anda ikinci banka gücüyle ülkemizde ise
    Bu da Çin gibi görüken amerikan Menşei li bi sermaye yapısına sahip ise
    Demekki gene her yer dolara gebe
    Bilemiyom ustte dediğim
    Burda her dediğim gibi
    Tahmin
    Güvenilir haber kaynağım yokki
    Bildiğin internet medyası
    Ticarette bir sır ise
    Muhim haberleri kimse avamla paylaşmaz
    Ama . sallamak serbest bırakıldı . Forumun alayı sallıyor bence
    ABD tahvili abd kurtulasiya dek satış yer
    Zate onlar kurtulsun diye yeni bi ekonomi modeli geliştirirler dahi merak etme sen
    Lockerbie de Kaddafi ye bilmemkac milyar dolar tazminat odettiydiler
    Iranair 655 te US 65 milyon dolarla yirttiydi. kicu kırık bi Özür dahi yok . olayı gerçekleştiren askeri ekibe madalya
    Dünya böyle bi yer dostum
    Adalet aramayacan
    Ariyosanda dünyada aramayacan
    Hele finansal piyasalarda hiç
    Yatırım tavsiyesi degil

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Sayın moruk,
    Bu topik vop24 ten farklıdır. O topik de tarafımdan takip edilmekte ve yazı da yazılmaktadır. Kötü de değildir ama bu topiğin amacı farklıdır. İşleyişin bir ölçüde esnetilmesini önerdim, ama bu kadarı da değildi kastım. Lütfen ortama uyunuz.
    Çok doğru bura elit bi topic
    Sorry
    Dikkat edecem bundan böyle

Sayfa 63/2150 İlkİlk ... 13536162636465731131635631063 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •