Sayfa 63/208 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. işcep viop özelinde nakit tl den başka teminat kabul edemeyeceklerini müşteri temsilciliğinden aranarak söylendi.
    yine vade sonundan 3 gün önce viop işlemleri otomatik kapatılır diye konuşuldu.

diğer aracı kurumlarda durum böyle değil diye itiraz ettiğimde işcep mobil viop uygulaması bu yönde dediler yine...

pekala dedim siz bilirsiniz ilk fırsatta Behlül kaçar dedim.

işin özeti işcep mobil kullanışlı değil...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    işcep viop özelinde nakit tl den başka teminat kabul edemeyeceklerini müşteri temsilciliğinden aranarak söylendi.

diğer aracı kurumlarda durum böyle değil diye itiraz ettiğimde işcep mobil viop uygulaması bu yönde dediler yine...

pekala dedim siz bilirsiniz ilk fırsatta Behlül kaçar dedim.

işin özeti işcep mobil kullanışlı değil...
    Arbitraj olayını manuel olarak yapanlara ve hatta cepten yapabilenlere helal olsun diyorum :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    şu gerçekten akıl alır gibi değil, hiçbir viop müşterisini bu şartla tutamazlar, vade sonuna kadar kalsın aracı kuruma ne zararı var onu da anlamadım.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    şu gerçekten akıl alır gibi değil, hiçbir viop müşterisini bu şartla tutamazlar, vade sonuna kadar kalsın aracı kuruma ne zararı var onu da anlamadım.
    bende zaten Behlül kaçar dedim.
    biraz önce gedik yatırımdan hesap açtım.
    bütün herşeyi oraya toplayacağım.
    bunlar da kibirleri ile başbaşa kalsın
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    En az 9 varlık ve %32 kuralı, başım ağrımasın, stres yaşamayayım diyenler için :-)

Ytd.
    en az 9 ayrı hisse vs ve min %32 getiri mi demek oluyor. yoksa sıkı mı salladım

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    en az 9 ayrı hisse vs ve min %32 getiri mi demek oluyor. yoksa sıkı mı salladım
    Her gün MC takip etmemek için yaptığım istatistiki bir çalışmanın sonucu bu. Bilgisayar başında oturmadan robot ile al/sat yapabilirsiniz ama MC yerseniz Viop hesabında teminat tamamlama işlemini kendiniz yapmak zorundasınız. Dolayısı ile vade sonuna kadar MC yemeden poz taşımak, her gün bilgisayar başında vakit harcamak istemeyenler için önemli olabilir.

En az 9 hisse ve onların vadeli kontratlarında işlem yaparak arbitraj açarsam, vade sonuna kadar (borsa da ralli yaşansa bile) MC yememek için Viop hesabında toplam ne kadar para bulundurmak gerekli olduğunu tespit etmek için bir çalışma yapmıştım.

Eğer toplamda 100 TL paranız varsa ve en az 9 varlık ile arbitraj yaparsanız, 68 TL ile hisse alarak ve 32 TL'lik kısmı Viop hesabında tutarak vade sonuna kadar MC yeme ihtimaliniz çooook düşük. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Son düzenleme : kafkaf; 31-05-2022 saat: 19:14.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 63/208 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •