Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 497 - 504 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    GPG yoğunlukta olmak üzere ek TCD ve GPG alımları yaptım. Kötü bir gün oldu, yüksekten almış olacağım ama yapacak bir şey yok. Kademeli alım yaptığım için çok endişem yok açıkçası.

Borsa taban taban gitmeye başlarsa bir süre sonra, görürüz burada "TCD pişmanlıktır" diye. Çıkayım desen çıkamazsın da.
    Tcd neden pismanlik olsun ustad borsada 120 k yi bekliyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    OBP alan var mı... Riski bölmek adına GPG'ye güzel bir alternatif gibi duruyor, ayrıca genel manada oyak yatırım fon yönetimi işinde fena değil gibi geliyor bana.
    Ben de var üstadım. OYAK kurumsallığı adına almıştım bir süre önce. PPF'lerden her daim iyi getirisi var.

3. Bu saat oldu hala mı giremiyorlar değeri, inşallah bi sıkıntı yoktur...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Üstatlar 12 Eylül mb toplantısında faizler düşerse 200-300 baz arası bu faiz indirimi devlet tahvillerine 2-5-10 yıllıklara nasıl yansır bilgisi olan var mı acaba?
    Faiz indirimi mevcut piyasa faizlerini indireceği için tahvil faizlerinde de bir geri çekilme olabilir ama büyüklüğü ne kadar olur onu bilemem. Öncesinden de düşüş olabilir bu hafta olduğu gibi mesela tahvil faizlerinde düşüş bekliyorsanız en fazla getiri uzun vadelilerde olur, orta vadeliler biraz daha az, kısa vadeliler ise daha az getiri şeklinde sıralama olur Borçlanma araçları fonlarına bakarsanız tahvil faizlerinin düşüşünden en fazla getiri elde eden fonlar uzun vadeli tahvil içerenler olmuştur.

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Ben de var üstadım. OYAK kurumsallığı adına almıştım bir süre önce. PPF'lerden her daim iyi getirisi var.
    5-6 aydır okt'deydim, oldukça memnun kaldım ama Kademeli olarak çıktım okt'den, ağırlık olarak gpg ye girdim, son kalan kısımdan da çıkmayı planladığımdan yeni fon arayışı içindeyim. OBP fena bir tercih değil gibi duruyor..

6. Takip ettiğim ve belirli olanda var olan fonlarım bunlar. Son dönem getirileri de (yüzdesel bazda MKK eşleniği değil) tablonun altında. Bunlardan ADP'de GARAN grafiğine göre işlem yapıyorum. EID neye göre getiri sağlıyor -tıpkı TCD'de olduğu gibi- tam olarak anlamadım. Zaten az bir miktar var. OBP ise portföyün taşıyıcı fonu; hem T+1 valör hem de hisse barındırması açısından fon arbitrajlarında elastikiyet sağlıyor. Naçizane.

7. TCD Agustos Portföy gelmiş, inceleyelim.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6d0031cb4d0e67

8.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    TCD Agustos Portföy gelmiş, inceleyelim.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6d0031cb4d0e67
    Niye bazı hisseleri 2 kez yazmış ki bir mantığı var mı acaba?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •