Sayfa 63/579 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 497 - 504 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Tahsislinin kisada pek birseye etkisi olacagini sanmiyorum KD. UV planlari var onla ile ilgili, bu da mahkemedeki durum ile koordinedir muhtemelen.

Citi'nin pek onemi yok bence, bankaya hazirun cetveli gidiyor milletin lotlari ile birilikte. Buyuk yatirimci kalmissa banka gorusmustur herhalde onlar ile, ama bence hic yoktur, hepsi yerliler.

Bogali Kurt formasyonu muymus dusundugunuz formasyon? Cok aramislar ismini herhalde.

3. HALKB dava sonuçlanmadan bir hareket olmaz..
    Dava sonucu içeriden bellidir..
    Bir anda hareketlenir bugüne kadar hep yaptığı gibi millet yine düşüş bekler almaz daha da hareketlenir acaba mı denir Dava sonucu hele birde olumlu oldu mu al alabilirsen zaten..
    Bu tahsisli sermaye artışı bana bunun bir hazırlığı gibi geldi..

HALKB ın yıllardır PD nin düşük tutulmasında amaç olası bir ceza yı min. de karşılamak idi..

Öyle yada böyle işin sonuna yaklaşıyoruz..
    Ben ABD ile ilişkilerde bir tamirat sürecine girildiğini düşünüyorum..
    En son idlib baskını sonucu da rusya ile eskisi gibi olmadığımızı..

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bogali Kurt formasyonu muymus dusundugunuz formasyon? Cok aramislar ismini herhalde.
    Türkçesi, kaymaklı ekmek kadayıfı gibi bir şey oluyor. O yüzden dik durabilirse 22 mayıs da alırım bin dal.

KD matrikste formasyon analizi var. Bazen ise yariyor, bakmakta fayda olabilir. Mesela saatlikte 5.33'den sat vermis 5.27 hedefi ile. Kim ugrasir %1'lerle bilemem ama gunluk de var, %7 yemis orda analiz

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    HALKB dava sonuçlanmadan bir hareket olmaz..
    Dava sonucu içeriden bellidir..
    Bir anda hareketlenir bugüne kadar hep yaptığı gibi millet yine düşüş bekler almaz daha da hareketlenir acaba mı denir Dava sonucu hele birde olumlu oldu mu al alabilirsen zaten..
    Bu tahsisli sermaye artışı bana bunun bir hazırlığı gibi geldi..

HALKB ın yıllardır PD nin düşük tutulmasında amaç olası bir ceza yı min. de karşılamak idi..

Öyle yada böyle işin sonuna yaklaşıyoruz..
    Ben ABD ile ilişkilerde bir tamirat sürecine girildiğini düşünüyorum..
    En son idlib baskını sonucu da rusya ile eskisi gibi olmadığımızı..
    Bence de bu tahsisli bunla alakali. Uzlasmaya mi gidecekler acaba. Aynen dedigin gibi biliyorlardir neyin ne olacagini, aniden birseyler olabilir.

7. TL bazlıda BENCE artık dip seviyelerdeyiz..Haa dip dendi mi de hemen yarın füzeleyecek sanılmasın belki 1 sene daha buralarda gidebilir..

Dolar bazlıda ise 12 dolardan 0.75 e..

Yeniden 12 dolar olsa 85 tl eder.. Düşünün fiyatın afakiliğini..

Bu kağıt şu anda yaşı 35 45 arası olanlar için emeklilik hissesi olabilir..
    Ama diğer yandan DEVLET bu..Ne yapacağıda belirsiz..Birleşme şu bu isim ünvan değişikliği cart curt diye milletin elinden hisseleri de alıp bambaşka bir şekilde yoluna da devam edebilirler..

8. Saçma...gaza gelmesin kimse
    Birkaç mütahitin arka bahçesi olmuş virane tarla benim gözümde artık
    Zararımızı versin
    Defolup gidelim

Sayfa 63/579 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz