Sayfa 63/1006 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.Önceden de ödüyordum,hemen iade ediyorladı,bu sene şikayet var sitesi akbank KK iade ücreti ile dolu.Karlarımı azalmış diyeceğim,öyle de gözükmüyor.Sadece chip kampanyaları için kullanır ,sonra kapatırım.Bu arada kesilen ücret de 135 tl.
    r.lucas a ek olarak kart iptal için aradığınızda kartı 6 ay kapatmama sözüne sistem 3 aşamalı teklif sunuyor. 1 aşamada 30-40 chippara 2 aşama biraz daha fazla 50-70 son aşamayı ben demedim ama sanırım 100 chippara sunar. Oldu da teklif sunmadı direk kartı kapatıyorum onaylıyor musunuz dediğinde telefonu kapatın. Bir daha arayın başka bir müşteri temsilcisi farklı chippara teklifi sunacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Akbank kredi kartı yıllık ücret iadesi ile ilgili sorun yaşayan var mı acaba?İade yapmayacaklarmış,püf noktası öneren olur mu acaba?
    bence Freecard kullanın...0 aidat...puan kazanımı ve axess taksitlerden yararlanılıyor.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    bence Freecard kullanın...0 aidat...puan kazanımı ve axess taksitlerden yararlanılıyor.
    syg.
    bankaların tamamı ücretsiz kredi kartı sunmak zorunda.

syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
     Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.Önceden de ödüyordum,hemen iade ediyorladı,bu sene şikayet var sitesi akbank KK iade ücreti ile dolu.Karlarımı azalmış diyeceğim,öyle de gözükmüyor.Sadece chip kampanyaları için kullanır ,sonra kapatırım.Bu arada kesilen ücret de 135 tl.
    Ben de merakla YKB ne yapacak onu bekliyorum.
    Yillardir 3 ay icin belli bir miktar harcama sozu alip iade ettiler..
    Bu sene de iade edecekler mi acaba diye diken uzerindeyim..
    Iade etmezlerse direk kartlarini geri verecegim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben de merakla YKB ne yapacak onu bekliyorum.
    Yillardir 3 ay icin belli bir miktar harcama sozu alip iade ettiler..
    Bu sene de iade edecekler mi acaba diye diken uzerindeyim..
    Iade etmezlerse direk kartlarini geri verecegim.
    Syg,
    o harcama sözü bana da yaparlardı sonradan yapmadan bazen kredi kartına para kesip kendiliğinden iptal etmeye başladılar. geçen sene sanırım etmediler aradım ettirdim. etmezlerse zaten iptal ederim.

6. burgan temdit 400+ 34 gün pazarlıksız 14.85 bağladık, aslında bu ay aktife geçeyim diyordum ama olmadı.

7. Burgan temdit 14.90 dendi

14.75 de üç para birimi..

Dolar almak satmak isteyenler için ideal.

8.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Ahme, burger yeni giriş mi?
    Evet yeni giriş. Dolar faizleri düşük kaldı riske değmiyor artık. İlk fırsatta başka ülkeye taşıyacağım eğer %5-6 olmazsa

Sayfa 63/1006 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •