Sayfa 63/973 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 497 - 504 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    199 milyon dolara Türkiye'nin en bilindik gıda markası olan şirket olacaksın..!

Yabancı yatırımcılar borsadaki hisselerinin yarısına sahip olmuş olacaklar. Ki hemen hatırlatalım, bunlar çok eski (Yaklaşık 12-13 senelik) girişli olduklarından hisseye yatırdıkları parayı çıkarttılar, bedava mallarından temettü sağıyorlar. Yani bu grup için fiyatın 15 veya 25 olmasının fazla bir önemi yok, zaten alıp satmıyorlar..!

Bu şirket ile ilgili en büyük beklentim, sektör çarpanlarından fiyatlanmasıdır. Mesela borsanın ilk zamanlarında fiyatlamalar o denli kötü imiş ki bir hisse o yıl ödeyeceği nakit temettü tutarına eşit fiyatta işlem görürmüş. Gıda içecek sektörü şirketlerinin çarpan ortalamalarını TR ve dünya bazında incelemenizi öneririm. Ben burada uzun vadede kapatılacak bir iskonto görüyorum. Gerçekten uzun vade ama

1 Mart'ta sonuçları yorumlamak için bekliyorum. Umuyorum ki patron 'katkısız' bir finansal rapor seti sunacaktır...

Para oldukça almaya devam...

Syg.
    Yorumunuzu çok beğendim. Bencede 190 milyon dolara bu şirketin tabela değerini alamazsınız. Migros'dan tut, Bim, A101 den mahalle bakkalına kadar Pınar ürünü satmayan 1 tek mağaza göremezsiniz.
    Ürün yelpazesi çok geniş.
    Börek işine de el atmış, maaşallah
    YTD

2. PNSUT 1999 yılından beri grafiğine bakacak olursanız, yeşil ok ile yükseliş verdikten sonra çok ciddi kar bırakıyor.
    15 mayısta yeşil ok yeni gelmiş.
    Bakalım yükseliş yapabilecek mi?
    Ekran Alıntısı.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    PNSUT 1999 yılından beri grafiğine bakacak olursanız, yeşil ok ile yükseliş verdikten sonra çok ciddi kar bırakıyor.
    15 mayısta yeşil ok yeni gelmiş.
    Bakalım yükseliş yapabilecek mi?
    Ekran Alıntısı.jpg
    Teşekkür ederim kendi adıma grafik için. Acaba bu yükselişlerde özeelikle 2013'tekinde haber vs var mı destekleyen?

4. Hele şükür 15 i aşağı kırdı
    Gün sonu da burdan kapatır mı?
    Herkezin emniyet kemerleri bağlı değil mi?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hele şükür 15 i aşağı kırdı
    Gün sonu da burdan kapatır mı?
    Herkezin emniyet kemerleri bağlı değil mi?

saygılar/başarılar
    14.98'de 100 lot zar zor alabildim 1000 yazmıştım... Çok zannetmiyorum Tengri Bey. Satıcıdan sanki tüyünü koparıyormuşuz gibi alabiliyoz malı. Ama biraz alım fırsatı verirse kendi adıma sevinirim eğer burda çoktan poz almış arkadaşların hakkına girmeyeceksem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,506
    15 ustu kapatacaktir. Tengri girer misin iddiaya ? 15 alti kapatirsa 1 ay yazmayayim hem dinlenmis de olurum

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    14.98'de 100 lot zar zor alabildim 1000 yazmıştım... Çok zannetmiyorum Tengri Bey. Satıcıdan sanki tüyünü koparıyormuşuz gibi alabiliyoz malı. Ama biraz alım fırsatı verirse kendi adıma sevinirim eğer burda çoktan poz almış arkadaşların hakkına girmeyeceksem
    Yok yok sıkıntı yok bende 14,10 ları bekliyorum mal arttırmak için ama verir mi bilinmez. Gelse de, gelişine çaksak!!!

pnsut.jpg
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

8. yukarıda kademeler boşaldı mı ne. 15.20 lere kadar yukarısı bomboş.

Sayfa 63/973 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •