Onemli Gunler Banner
Sayfa 63/347 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2773 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Zaten içeriden öğrendiği için (speğin kölesi olduğu için) kağıdın fiyatı 500 üzerinde iken mayıs 2021 e kadar ben kaçar dedi..
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Anlayamadım , aynı kaba işeyen çapsızlar dan mı bahsediyorsunuz. Komik, bedelsiz verirse ha çok komik festival ci müthiş insan görünümlü vaşak tabi ki senden benden önce öğrenmiş olacak.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Üstad artık yaşayan bir ölüdür kendileri insanlık âlemi için. İfşa olmuştur ve büyük günah sahibidir.
     Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Zaten içeriden öğrendiği için (speğin kölesi olduğu için) kağıdın fiyatı 500 üzerinde iken mayıs 2021 e kadar ben kaçar dedi..

3. Arkadaslar alcar icin kapa düşen bağımsız denetim kurulunun belirlenmesi sanirim nedir bu?

4. Önemli bir şey olsa şirket kap atmazdı!!!!! Önemsiz bir durum, salla gitsin...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Arkadaslar alcar icin kapa düşen bağımsız denetim kurulunun belirlenmesi sanirim nedir bu?
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5. ....Keyifsiz gordum sizi haklisiniz herkesin keyfi kaçmış...bu kagidin yuz güldürdüğu 10 yılda 10 dan fazla değildir..

6. Okuduğum yazılar siliniyor. Sn o'sullivan ın yazdıkları bu kadar mı battı! Lafı sadece ekip elemanına idi. Özellikle de belirtmişti. Enteresan...

7. Dolaşımda ki lot sayısı en az olan alcar anlık fiyat 424 TL.. (5 gün sonra genel kurulu var) Speğin eski alışkanlıkları mı depreşti. 30-60 arası 10 yıl süründürmüştü kağıdı. (Grafik öyle der) Ama en büyük suçlu bu speğe bu şekilde hareket şansı tanıyan yönetim.(şirkt)

Sürekli ekürisi şeklinde robota bağlanan (470=470 TL idi 1 ay önce) Jants anlık fiyat 612 TL acaba neden? Bryat 498 TL .. Demek speğin koskoca Alarko şirketine biçtiği değer bu maalesef.

Burada algı yapan, speğe laf edeni anında yönetime şikayet ederek ceza aldıran, acaba neden sorusu size uzun yatırımcı nickli arkadaş! Ha siz festivale gitmiştiniz, mayıs 2021 de dönecektiniz değil mi? Pardon....

.ptallık bizde. Tahtanın geçmişi belli, gelecekten ne bekliyon. Spek mimli, kaliteli hırsız! Alcar yerine diğerlerini tercih et. Fiyatlar hepsinde eşitti, hatta bryat 448 Tl idi. Kafama........
    Son düzenleme : g-u-y; 15-03-2021 saat: 12:22.

8. Genel kurul zemin oluşturma başladı. Hadi buyur buradan yak. Yine boş işlerde sin uzun spek yatan efendi.

Sayfa 63/347 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •