Sayfa 630/1002 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sarı ejder meyvesi

Menşei: ekvador (etikette tr yazdığına bakmayın)

https://youtube.com/shorts/U_n7kOqnj...t1ucnNkaXlCBRe

Ejder meyveli smouti bundan mı yapılıyor?

2. Erzincan Ilic teki muhtarlari Amerika ve Kanada da gezdirmisler yedirip icirmisler

Parayi ecnebiler odemis. Gezme tozma 15 gun surmus

Dini butun vatan sever 5 vakit namazli mumin muhtarlar cok guzel bir 15 gun gecirmis ve ceplerinden 5 kurus para cikmamis

Her zaman derim dunyada Amerikalilar kadar zeki millet yok bizi bizden daha iyi taniyorlar

Omur boyu mutluluklar diliyorum dini butun muhtarlara

Memleketin çivisi çıkmış, bazı ihtiyaçlar için Ziraat bankasına 7.240 gayme EFT yaptım.

Parayı alacaz ya, gittim ATM'ye 7.240 gaymeyi çekeyim diyorum "Günlük işlem limitiniz dolmuştur" diyor.

Ulan A. evladı son bir haftadır, ATM'nizin yanından bile geçmedim beee...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sarı ejder meyvesi

Menşei: ekvador (etikette tr yazdığına bakmayın)

https://youtube.com/shorts/U_n7kOqnj...t1ucnNkaXlCBRe

Yakında biirim fiyatını etiketlerden kaldırırlar, 999.75 gayme yazıyor...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçen ayki toplu market alışverişim 1 kerede 4.700 tl tuttu. Sonra 10 günde bir gittiğimdede en azı 2.300 tl tuttu. Yani benim 3 market alışverişim.1 aylık en düşük emekli aylığı Bunun içinde meyve sebze ve kasap yok.hadi onlar 2 kişiler diyelim. 1 emekli aylığı alıyorlarsa aldıkları emekli aylığı kasap pazar markete anca yeter. Evleri varsa kiraları olmasa yakıt elektrik telefon su nasıl geçinecekler. Hiç dışarıya çıkıp gezmediklerini varsayıyorum
    Nasıl ve kime oy verdiler ise öyle geçinecekler, sana bana ne, bu millet dünyanin en çıkarcı milletidir, bence olması gereken bile olmuyor zaten çalışmamışlar çoğunluğu, hala da aynı , okulda öğretmenlerin yüzde 90 ısıfır çeken öğrenciler yetiştiriyor 50 bin alıyor bekçiler polisler yolda adam çeviriyor kimlik bakıyor boş boş oturuyor 50 bin , memurlar bilgisayara iki harf giriyor 50 bin alıyor, suç oranı görece düşük ülkede bir sürü güvenlik görevlisi bir sürü boş iş var bunlar emekli olup ayrıca ölünce sülalesi maaş alıyor .

Milletvekilleri oturuyor daha da fazla alıyorlar, ülkede vakıfların zeytinlik leri kapatılıyot bakılmıyor, şeker fabrikaları, Sümerbank dalga geçilerek basma pazen edebiyatı yapılarak kapatılıyor beykoz kundura fabrikası yerine şangay dan Çin malı amerikan ayakkabı getirmek daha kolay.

Karşılığı ne bu boş beleş hayatın dışarıdan sürekli borç bulmak. Her gelen gelecek olan borçla aynı teraneyi sürdürmek istiyır, bir zeka küpü olan Kiliçdaroğlu da demedi mi 300 mlyr dolar getireceğim hazır diye. Yani bize neden borç verirler sürekli bu emekliler bi düşün diler mi de yok poşet doluyor dolmuyor edebşyatı yapıyor lar yedikleri 1 dilim ekmeği bile hak etmiyorlar.

Bütün bu yukarıdakiler Tanzanya'da gerçekleşiyor ve bir şakadan ibaret ülkemiz çok ama çok iyi durumda çok şükür.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Satışa bakmıyoruz biz
    31 olduğunda Ayhan başkan törenle imzasını 69 a yükseltecek herkes müsterih olsun

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ejder meyveli smouti bundan mı yapılıyor?
    Yerli üretim ejder meyveleri var

Ondan yapılıyor.

Bundan yaparsa maliyeti çok yüksek olur

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Memleketin çivisi çıkmış, bazı ihtiyaçlar için Ziraat bankasına 7.240 gayme EFT yaptım.

Parayı alacaz ya, gittim ATM'ye 7.240 gaymeyi çekeyim diyorum "Günlük işlem limitiniz dolmuştur" diyor.

Ulan A. evladı son bir haftadır, ATM'nizin yanından bile geçmedim beee...
    Günlük işlem limiti 5.000 gayme.
    5.000 çektikten sonra biraz daha çekeyim derseniz ücrete tabi.

Sayfa 630/1002 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •