Sayfa 631/996 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Borsaya yararsa onsa yaramaz

Kahrolsun borsa
    Yaşasın emtia ��
    seni anlamıyorum.
    ben satıcı değil içiciyim diyorsun.
    senin altının düşmesi için çırpınman lazımkene,
    düştü diye üzülüyorsun.
    bırak düşsün, düşükten ceton at.
    5-10 sene sonra belki 9-10 bin dolardan bile satarsın.
    çünkü sistem genleşme üzerine kurgulandı.
    oyla gelen hiçkimse de
    para basmak varkene, yapısal reformlar yapmayacaktır. bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    seni anlamıyorum.
    ben satıcı değil içiciyim diyorsun.
    senin altının düşmesi için çırpınman lazımkene,
    düştü diye üzülüyorsun.
    bırak düşsün, düşükten ceton at.
    5-10 sene sonra belki 9-10 bin dolardan bile satarsın.
    çünkü sistem genleşme üzerine kurgulandı.
    oyla gelen hiçkimse de
    para basmak varkene, yapısal reformlar yapmayacaktır. bence.
    Sonunda yükselecekse düşmeden yükselsin o zaman asdas

Görüşünde haklısın bencede
    ben sadece sabırsızım

Sen olaya daha global bakıyorsun
    Ben ise bizim sokak kadar ötesi yok

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    SPK nın normal koşullar altında çalışan bir piyasamız varsa Reuters kuruluşu için Türkiye 800 milyar m³ doğalgaz rezervi buldu açıklaması için yatırımcıları yanıltıcı haberden soruşturma açması gerekirdi. Açmayıp sessiz kalırsa bu da ayrı bir sıkıntı olabilir kendileri için..
    Ben Petkim veya Tüpraş alsaydım bunu öne sürerek SPK ya şikayet ederdim. Ha giden geri hemen gelmeyebilir ama en azından ceza alabilmeleri için bir başlangıç olurdu. Bi de nasıl ki daha önce kimler dolar aldı falan araştırıyorlardı peki kimler geçen hafta Petkim Tüpraş alıp Cuma yüksekte sattı bunu da araştırsınlar. İstediğin zaman ve miktarda almak satmak serbest ama kamudan kimler bu hisselerde işlem yapmış/yapmamış çok ilginç verilere ulaşabilirler.

Cuma günü çok büyük bir spekülasyon yaşandı … Reuters denen haber kuruluşu 800 milyar metreküp doğalgaz bulundu iddasıyla perşembe günü borsaya çok büyük alım geldi hatta arama çalışma ekibinden iki yetkiliyle görüşüldüğü idda edildi cuma günü ise yatırımcılar doğalgazın keşfinden ziyade reservin büyüklüğü ne yöneldiler yani 800 milyar metreküp rakamı önemliydi eğer doğru olsaydı borsa bi 5000 puan daha yukarı seviyelere çıkardı maalesef 320 milyar açıklaması geldi ve hayal kırıklığı yarattı internette dolaşan haberlere göre ünlü harun lakaplı borsacının 5 dakika içinde 3 milyon zarara uğradığı konuşuluyor.ben kesinlikle katılıyorum Reutars denen haber kuruluşu yanlış haber yayarak piyasayı manupule etmiştir bence araştırılmalı ve cezalandırılmalıdır.Böyle bir şey dolandırıcılıktır hırsızlıktır.Cuma günü eksiye düşen borsa Fitchin not indirimiyle adeta tırpanlanmıştır …. pazartesi bir de not indirimi fiatlanabilir ….. bunlar tesadüfmüdür …… kasıtmıdır.yoksa kısaca nitelikli hırsızlıkmıdır SPK karar vermelidir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4. Ne salak insanlar var ya

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ne salak insanlar var ya
    Aynen katılıyorum fakat bazı salaklarda kendilerini dünyanın en akıllı en zeki insanı olarak görür diğer tüm insanların salak olduğunu zannederlermiş …. çocukken arkadaşları Einstein ile ne salaksın ya diye dalga geçerlermiş ......…..nerden nereye kendini akıllı zanneden arkadaşlarının adı bile anılmıyor.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

6. ABD Başkanı Trump, koronavirüs tedavisiyle ilgili "çığır açan" bir gelişme olarak duyurduğu "plazma tedavisini" bir basın toplantısı ile komuoyu ile paylaştı. Plazma tedavisi protokolü, hastaya tanı konulduktan sonra 3 gün içinde başlamasını içeriyor. Bu tedavi ile ölüm oranının yüzde 35 oranında düştüğü de belirtiliyor.

[IMG][/IMG]

Yalancılık ve sahtekarlıkta dünyada elimize kimse su dökemez...

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Yalancılık ve sahtekarlıkta dünyada elimize kimse su dökemez...
    O ülkelerin bundan haberi varmıymış peki. Matrix de mi yaşıyoruz, Truman Show mu belli değil

Sayfa 631/996 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •