Sayfa 631/800 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Genel Kurulda ARSA KONUSU mutlaka dile getirilmeli ve SORGULANMALI ! Küçuk ortakların hakki korunmalı..Bu yönde bir bilgilendirme ve acıklama yatirimcıların beklentisi evet...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Genel Kurulda ARSA KONUSU mutlaka dile getirilmeli ve SORGULANMALI ! Küçuk ortakların hakki korunmalı..Bu yönde bir bilgilendirme ve acıklama yatirimcıların beklentisi evet...ytd
    Tahtada alıncak mal kalmadığını da patronlara iletiversin eğer giden olursa... Kalan sağlar onundur artık zorlamasın :)

3. bugün bilanço gelebilir

4. Bugunku hareket can sikici. 17.27'ye kadar gidip 1 tl asagi acildigi yere gelmesi tam sovmelik...

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

5. ACSEL in bu yılki temettü politikası hem sirket hemde ortaklar acısından olumlu olacaktir diye düşünüyorum..Sirket kârı dagıtmayarak özkaynak ve isletme sermayesi olarak YENI YATIRİMLARDA , SATIN ALMA ve ORTAKLIKLARDA ve SIRKETIN BUYUMESINI , GELIRLERINI ARTIRICI faaliyetlerde kullanabilir. Öylede yapacaklardır !.. Evet daha bir guvenle ve yeni beklentilerle ACSEL ile yola devam.. izleyip görelim..ytd.

6. Ben kendi adıma satmadım hiç..istedikleri baskiyi blofü hile entrikayı yapsınlar , yemez ! Kumda oynarlar ancak..Hatta es dost birlikte almaya devam..Kendi düsüncelerimdir. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
     Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Hatta es dost birlikte almaya devam..
    Tahtacinin hic bir hareketi degilde bu cümlen beni korkurttu :)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8. Q1 gecen yilin 2 katiydi. Q2 de ayni sekilde devam edip 7.4 gelirse harika olur. Bu rakam ayni zamanda gecen yilin 9 aylik kari. bugun yarin gelir sanirim, hayirlisi.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

Sayfa 631/800 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •