Sayfa 634/1000 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Gordugunde benim icin de bi zahmet 3.000 TL.

Tinaz Abi'de Huawei varmis, selami var de..
    Bende de Jobs öldüğünde üretilen telefon var hala

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende de Jobs öldüğünde üretilen telefon var hala

Tamam tamam..

Sen de yazdır iban'ını listenin en altına.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bir de devlete dilenenler var fonlar araciligiyla yardimlari alip calismayanlar, ben buna bizzat sahidim bu insanlar gercek ihtiyac sahiplerine de engel oluyor, adam saglikli her isi yapabilecek durumda ama aldigi parayla gidip kahvede okey oynuyor, tarlada calismiyor ya da baska bir is yapmiyor, biz çalışanlar enayi durumuna dusuyoruz ve bunlari finanse ediyoruz.
    Şu an ülkemizin en önemli sorunlarından biri budur siyasetçiler bu kesimi oy deposu olarak görmekte ve beslemekte ancak bu durum ülke kaynaklarımıza çok büyük darbeler vurmakta...

Yaşadığım küçücük ilçede,ayın belli günlerinde ptt ve devlet bankaları önünde 100 metreden fazla kuyruk oluşmakta ve hayır emekli maaşı değil sosyal yardım paraları için bekliyor bu insanlar,aralarında erkek çok az,yaşlılar ve çocuklu kadınlar,para alınınca erkekler ortaya çıkıyor...

Emek-ağır işlerde çalışacak insan bulunamıyor,temizliğe gelen kadın komşusunun;fakir aylığı+kendi anne babasına bakmak için para+özürlü oğlu için para aldığını söyledi,gerçek ihtiyaç sahipleri tamam ancak bir aileye sadece en gerekli ve yüksek meblağ neyse o verilmeli,çalışan insanların vergileriyle birileri çalışmadan yaşamaya teşvik edilmemeli.

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Şu an ülkemizin en önemli sorunlarından biri budur siyasetçiler bu kesimi oy deposu olarak görmekte ve beslemekte ancak bu durum ülke kaynaklarımıza çok büyük darbeler vurmakta...

Yaşadığım küçücük ilçede,ayın belli günlerinde ptt ve devlet bankaları önünde 100 metreden fazla kuyruk oluşmakta ve hayır emekli maaşı değil sosyal yardım paraları için bekliyor bu insanlar,aralarında erkek çok az,yaşlılar ve çocuklu kadınlar,para alınınca erkekler ortaya çıkıyor...

Emek-ağır işlerde çalışacak insan bulunamıyor,temizliğe gelen kadın komşusunun;fakir aylığı+kendi anne babasına bakmak için para+özürlü oğlu için para aldığını söyledi,gerçek ihtiyaç sahipleri tamam ancak bir aileye sadece en gerekli ve yüksek meblağ neyse o verilmeli,çalışan insanların vergileriyle birileri çalışmadan yaşamaya teşvik edilmemeli.
    bak bu dedikleriniz de haklısınız
    kızı yada oğlu anne babasına bakıp para alıyor, o yaşlıda yaşlılık maaşı alıyor
    anne engelli evladı varsa engelliye maaş anneye maaş
    bir kadın 30 yaşında kocasından ayrılıp başka birisine gitmiş
    1 den 6 yaşa arası 4 çocuk
    baba ben bakmam deyince devlet alıp koruyucu aileye bilmem ne kadar para veriyor

5. e bir de toruna bakmak için anne anneye, yada baba anneye para veriyorlar
    saçmalamaktır bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    #rehaKayaBizeLuppoGetir

7. bazı şeyler vardır ki etiketteki fiyatı semboliktir. Bakın Ayhan başkana burada bir ceza verildi ve artık yazmıyor. Demek ki bazı şeyler ölçülemiyor. reha bey de önceki Bora olayında kafaya takmamıştı. fakat bu kez derin iz bırakmış olmalı.

Zaten bir mahalleye 1 deli ( delikan ) yeter demiş de olabilir. Ben deliyim diyene ( hukuki ehliyeti olmadığından ) dokunulmuyor, reha bey arada kaynıyor. Bu durumu fark eden delikan luppo bile ikram etse biraz zor. Daha cezbedici şeyler gerek .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    #rehaKayaSenGelBizGidelim

Sayfa 634/1000 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri