Sayfa 635/1002 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Eski usta elemanlar yok işlerine son vermişlerdi,eskiler olsaydı sistemi yedekler hazırda bekletirlerdi,sanırım yeni sistemi oturtamadıklarından verileri geriye sardılar geri getirmek için ve sistemi çökerttiler.Bunu işbankasıda yapmıştı yeni sistem diye ve hala sorunlar var,borsa işlemleri ise hala sorunlu.Gn müdürlüğü arıyor devamlı mail çekiyordum,gn müd yardımcısı benimlen zamanlan iletişime geçti merak etmeyin düzelecek demişti,zaman içinde beni aradı nasıl şimdi sistem demişti,bende berbat demiştim,tam 2 sene oldu neredeyse hala sorunlar mevcut mail çekiyorum hala,üst düzeydekiler beni hiç aramadılar, temsilcilerini arıyorum hepsi bebe,nerede o eski bilişimciler,tanıdık elemanlar olduğunu söyledim dikkate almadılar bizdekiler yeterli dediler,şimdi alıştım bu aksaklıklara,bazen öyle oluyorki meblamın 10-100 misli artmış olduğunu fark ediyorum,ama işlem yapmam kısıtlı,eski sistemi yerine oturtmuşlardı sorun yoktu,Windows 10 sorunlu zaten bu sistemden hiç memnun değilim,98-7-Xp en iyisiydi,şu an 7-8-10 kullanıyorum,ama yoğunluk 7 kullanıyorum video formatlarında iyi uyuşuyor,explorer 11 en son sürüm bunlarlan iyi uyuşuyordu,chromda uyuşmazlıklar var video formatlarında,Explorer seneye desteğine son verecekmiş,işte bu kötü oldu,neymiş diğer sağlayıcılara göre ilkelmiş güvenlik açığı varmış,buda bana ilginç geldi.Apple Bilgisayarların güvenlik açığıda olmaması ilginç,neyse artık eskisi gibi değilim tamir işlerinde,microcip sökümleride sorunlu çok küçük olduğu için,zaten sistem modül sistem sök tak ve ustalık ölmüş.Elektromanyetik olayıda var gibi işin içinde bu sistemlen bağlantılı olarak,bu sistem gelecekte baş rol çekecek,belkide bazıları bunun üzerinde çalışıp üst seviyeye çıkarmış olabilrler bilgilerini,uzaktan kontrol bu sistemlen oluyor,zaten sistemin özü enerji,enerjiyi ele geçirenler herşeyi yapabilirler,neyse konuyo fazla dağıtmayalım,bankacılıktan başladık enerjiden çıktık,ileride çok ilginç olaylar başımıza bela olacağa benziyor,bu gücü elinde bulunduranlar herşeyi kolay elde edeceği kesin !!!
    Qnb finansinvest de bozdu sistemini. Yıllardır borsayı derinlikli izlerdim. Son 1 aydır öyle garip yaptılar ki derinlikli izleyince bişi anlayamıyorsun. Artık derinlikli de bakmıyorum. Resmen eziyet olmuş. Play store da dünya kadar şikayet oldu, hala önemseyen yok. Milletin alışmasını bekliyorlar.

2. Kamu kurumlarının çoğu Ege ve Akdeniz sahillerindeki yüzlerce dönüm arazi üzerinde kurulu 18 eğitim kampı ve sosyal tesisleri Cumhurbaşkanı Kararı'yla özelleştirme kapsamına alındı. Marmaris, Kuşadası, Seferihisar, Manavgat, Didim, Gökçeada ve Beşiktaş Boğaz'da yer alan arazi ve tesisler idare eliyle satılabilecek, kiralanabilecek ya da kat/arsa karşılığı inşaat yaptırılabilecek.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ali İsmail Korkmaz 38 gün komada kaldıktan sonra 10 Temmuz 2013 tarihinde ömrünün baharında 19 yaşında hayatını kaybetti ..

https://twitter.com/deliormanbertan/...835217409?s=21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 635/1002 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •