Sayfa 637/892 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    nerelerden almayı düşünüyorsun?
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Siren'im,bu serdar yıldiz neşeli günlerdeki Ziya'yı hatırlattı bana çakı bıçağı ile aslan'nın bacaklarını ayırdıydı yabu ondanda baskın çıktı ver Allah'ım ver 300,400,500 olmadı yetmedi bir milyon durdur durdurabilirsen olmazki bu kadarda be birader bende düzgün bir yorumcu sanıyordum Hus'um kendi arzu ,isteği ve rızası ile ceza alınca meydan Serdar'a kaldı galiba hisse senetleri havada uçuşuyor ortalık toz duman ..Oksijen'im ne derler acep Serdar'ın aslanın bacaklarını ayırma işine yoksa yeni bir mücovit mi doğuyor öyle ya millon lotlar falan..
    Arkadaş siren merak edip birşey sordu bende sorusunu ciddiye alıp cevap verdim. Durduk yere yazmadım, hayal aleminde yaşamıyorum,

Belkide wise hakli ufurmus olabilirim, kaale almayın,

Hus a gelince hiç huş ile benzer tarafımız yok , ben hiç hisse uçacak kaçacak demedim, her zaman bu gidişat iyi değil , nerden döner acaba dedim, cunki donecegi yeri bilsem veya kestirsem yüklü alacağım . Sana göre herkes hus, adam seni ne kadar etkiledi ise, haddimi asacağım,diğer arkadaşlar mazur görsün ama hus gibiler sayesinde 1 lira üzerinde maliyetle hisse aldığın belli. Yinede kimse zarar etsin istemem , umarım haftaya dönerde millet rahat nefes alır.

2. Serdar,ben seni Hus911 ile kıyaslamadım ayrıca Hus beni olumlu yada olumsuz hiç ama hiç etkileyemez bilakis çoğu kere onu hep eleştirmişimdir ben sadece Hus'ın ceza almak için çok gayret gösterdiğini yönetime sürekli laf atıp sürtüşme halinde olduğunu bundanda hiç sakınmadığını vurgulamak istedim..Hus'ın politikası ihlas hissesine hatta iştirak hisselerine kimseyi yanaştırmamak aldırmamak için yorumlar eleştiriler yapıyordu benim çırpınışlarım ise nominal değerlerin oldukça üstünde uzun vadeli almış olduğum hiselerin patron olacak Mücahit Ören ve speği tarafından aç gözlülüğümü desem aşırı ihtirasımı desem yoksa merhametsiz zalimliğindenmi bilinmez bilinen tek şey bilinçli olarak hisse fiyatlarını olmaması gereken fiyatlara düşürüp gariban yatırımcıyı tuzağa düşürüp zarar ettiripmağdur etmesi ve buna ilgili kamu kurumlarının mercilerinin hatta hükümeti temsil eden şahısların engel olmayıp dur dememesidir..Sende öyle milyon lotlardan hemde bu fiyatlardan aldım daha düşsün gene alacağım falan filan söz ettiğin için hiç inandırıcı tarafın kalmadığı için boş boş atıyorsun gibi geldi bana o yüzden biraz şaka yollu takıldım ama bunu dert ediniyorsan kendin bilirsin burası ciddi bir forumdur kimsede seni çok ciddiye almaz kendi itibarını Mercury gibi yerle bir eder düşürürsün bana göre hava güzel gayet hoş sadece tek derdim ihlas şirketlerinin içini boşaltan zararlar yazan topladıkları bedelli paralarını ve yaklaşık 30 yıldır şirketlerin kazançlarını karlarını gizli bir kara delikten kendi hazinelerine aktaran kötü yönetimdir..

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Vardır parası alıyodur belki
    Lakin yazma sebebim o değil, bugün çok güzel bir rüya gördüm...sonra hisseye aylık bir baktım " "O my god" didim" bu ne hadı hayırlısı bekleyip görelim dedim.
    Bir yerlerin açık yatmışsın belliama yinede hayr'a yoralım darılmayasın diye..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bir yerlerin açık yatmışsın belliama yinede hayr'a yoralım darılmayasın diye..
    Bu foruma renk katıyorsun, yoksa çekilir gibi değil be dostum...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Serdar,ben seni Hus911 ile kıyaslamadım ayrıca Hus beni olumlu yada olumsuz hiç ama hiç etkileyemez bilakis çoğu kere onu hep eleştirmişimdir ben sadece Hus'ın ceza almak için çok gayret gösterdiğini yönetime sürekli laf atıp sürtüşme halinde olduğunu bundanda hiç sakınmadığını vurgulamak istedim..Hus'ın politikası ihlas hissesine hatta iştirak hisselerine kimseyi yanaştırmamak aldırmamak için yorumlar eleştiriler yapıyordu benim çırpınışlarım ise nominal değerlerin oldukça üstünde uzun vadeli almış olduğum hiselerin patron olacak Mücahit Ören ve speği tarafından aç gözlülüğümü desem aşırı ihtirasımı desem yoksa merhametsiz zalimliğindenmi bilinmez bilinen tek şey bilinçli olarak hisse fiyatlarını olmaması gereken fiyatlara düşürüp gariban yatırımcıyı tuzağa düşürüp zarar ettiripmağdur etmesi ve buna ilgili kamu kurumlarının mercilerinin hatta hükümeti temsil eden şahısların engel olmayıp dur dememesidir..Sende öyle milyon lotlardan hemde bu fiyatlardan aldım daha düşsün gene alacağım falan filan söz ettiğin için hiç inandırıcı tarafın kalmadığı için boş boş atıyorsun gibi geldi bana o yüzden biraz şaka yollu takıldım ama bunu dert ediniyorsan kendin bilirsin burası ciddi bir forumdur kimsede seni çok ciddiye almaz kendi itibarını Mercury gibi yerle bir eder düşürürsün bana göre hava güzel gayet hoş sadece tek derdim ihlas şirketlerinin içini boşaltan zararlar yazan topladıkları bedelli paralarını ve yaklaşık 30 yıldır şirketlerin kazançlarını karlarını gizli bir kara delikten kendi hazinelerine aktaran kötü yönetimdir..
    Serdar arkadaş takas ve aracı kurum işlemlerinde gerçekten bilgili ve güzel yorumluyor. Buralarda böyle yorum yapanı daha önce görmemiştim.
    İnanın ben bu takasları nasıl yorumlayacağımı bilmiyorum. Serdar'ım bu yorumlarını biraz daha bizim anlayacağımız şekilde açıklayıcı, tane tane ve noktalama işaretleri de kullanarak () yaparsa daha makbule geçer. Kendisine şimdiden eline sağlık diyorum ve teşekkür ediyorum.
    Ayrıca bilge borsacım şu son yazdığın "şirketlerin içini boşaltma, kara delik, kötü yönetim" kelimeleri varya şurada ihlasla ilgili yazılan çizilen herşeyin tam özeti biliyor musun? Sana da kocaman
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Sosyal medya millet birleşiyor gibi görünüyor. Bakalım neler olacak. Seslerini duyurabileceklermi, aslında sarayda biliyor çunki hergun yüzlerce mail gidiyor. Artı ihlas finans mağdurları var geçmişte, ve mucoit onların parasını ödemediği gibi 5 şirket i var bistte ve niyetide yok. Çok ilginç bir ülkedeyiz.simdi yeni mağdurlar çıkacak gibi. Adam ABD vatandaşı yarın şirketleri bosaltsa kaçıp gitse aldatıldık yinemi derler acaba. Vay be yazık günah da bilen yok , aynen eski bakan şimdiki büyükelçi nin de dediği gibi kamera karşısina geçip iki takara bir makara yapıp cuma namazları da görüntü verip milleti mi kandırıyorlar gerçekten , peki kandirdiniz milleti ahiret yokmu .

Üç günlük dünya için fırıldak bunlar. Yazıklar olsun ,Allah bu insanlara zulüm eden kim varsa hakkını onlara bırakmasın inşallah. Biz de aldatıldık bügune kadar malesef oy verdim bende her zaman. Ancak bir gün gelecek keser dönecek sap dönecek....

Kanal istanbul ihalesinde yüksek oranda avans alınır en fazla 3 veya 4. Hakediş kümülatif hesaplanır ve yüksek oranda +/_ %30 maliyet farkı adı altında ödemenin neredeyse tamamını alır (saray talimatıyla tabi) ise bunların son vurgunu olur çünkü bu iktidarın ve bunlarında işi bitti ve finalde ver elini amerika...
    ikinci bir ihtimal ise saray ülkeyi savaşa sokup seçimi 5yıl daha erteler zulm devam eder. Bunlar benim spekulasyonum tabi inşallah hiçbiri olmaz.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilinmeyenle gelin, herkesin dilindekiyle degil, mesela surdaki gazi petrolu x sirketi bilmem ne yapcakmis ihlasda orda soyle yapcakmis falan gibisiyle. Yoksa ayni seyi tekrarlayan record n playden oteye gidemeyen mi olmak amac, su 2 3 senede kimler neler ogrendi de ogrenmesi gerekenler ogrenemedi...

Sayfa 637/892 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •