Onemli Gunler Banner
Sayfa 64/399 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 3191 madde; 505 - 512 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

emrcgty Guest
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Maliyetiniz kaçtı hocam? inşallah daha iyi kağıtlar bulabilirsiniz. Bol kazançlar

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş ben bu hisseyi acemsah vesilesiyle almıştım..Allah razı olsun sayesinde iyi kazandim..maliyetim 11 civariydi.....aslında bekliyecektim ama acemsahin diğer hissesi asuzu aklımdaydı son zamanlarda hareketlenmeler vardı....riske girip asuzu aldım.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Bu hisseye çok haksızlık yapılıyor gibi. 7 lerden 21 leri gördü bu kağıt. Nerdeyse %150 kâr yaptı. Hemde elde hiçbirşey yokken. Kağıt dile gelse daha ne yapayim derdi belkide. zamanında kaçıp kurtulmalıydık. Ne kağıtlar deli gibi prim yaptı. Bende çok pişmanım 21 lerden satsaydim keşke.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
     Alıntı Originally Posted by emrcgty Yazıyı Oku
    Kardeş ben bu hisseyi acemsah vesilesiyle almıştım..Allah razı olsun sayesinde iyi kazandim..maliyetim 11 civariydi.....aslında bekliyecektim ama acemsahin diğer hissesi asuzu aklımdaydı son zamanlarda hareketlenmeler vardı....riske girip asuzu aldım.

iyi kâr yapmışsınız bence. %50 kâr gerçekten çok iyi bir oran . Asuzu da size kazandırır. Bir hissede Acemsah varsa sıkıntı yok demektir. 😀

emrcgty Guest
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    iyi kâr yapmışsınız bence. %50 kâr gerçekten çok iyi bir oran . Asuzu da size kazandırır. Bir hissede Acemsah varsa sıkıntı yok demektir.

Kardeş ben borsadan hesap kitaptan anlamam...acemsah beyi takip ediyorum....benim için büyük meblağlar....maaltta Eylül'de 2 sene dolacaktı....inanır mısın bu karı 1 haftada asuzuda gördüm....borsa farklı bir yer....bende şaşırıyorum...fırsatlar bitmez....herkesin hakkında hayırlısı olsun...

5. Benim 6 seneyi gecti belkide maliyetim altinda suan.. hala bekliyorm.. duygusal davrandim bi cok kez satmadm.... birilerine kandim .. yapacak bisey yok.. beklemeye devam..

emrcgty Guest
    Geçen hafta bu lotu 2 veya 3 kademe verdim....bir ara alış kademesinde 4000 lot vardı Burda verdim...ben verdikten sonra alış kademelerine 1000 lot yazmaya başladı.....buralarda geri kalanını verdim....yoksa bu kadar lotu veremezdim.....tahtanin sahibi varmı bilmiyorum..bende şaşırdım açıkçası....

7. bugun 14.00 fıyata 30 bın lot alış yazdım alıs yazmalarım devam edecek destek verecem 14.70 fıyata yazacam ptesı 30 bın alısı dusus hızlanabılır 14.70 de destegım devam edecek 50 bın lota kadar alabılırım

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
     Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    bugun 14.00 fıyata 30 bın lot alış yazdım alıs yazmalarım devam edecek destek verecem 14.70 fıyata yazacam ptesı 30 bın alısı dusus hızlanabılır 14.70 de destegım devam edecek 50 bın lota kadar alabılırım
    Sayın cefri dediğiniz fiyatlardan MALT alabilmeniz için olumsuz mahkeme kararı bilirkişi raporu veya bistte ani bir sert düşüşün gerçekleşmesi lazım. Zaten böyle olaylar olursa ( özellikle olumsuz mahkeme kararı gibi ) bu kağıdı 14 lerden almayı bırakın artık 5 liradan bile alınmaz kağıt . Sonuç olarak yeni bir otel yapımı mümkün olmayınca her yıl faaliyet raporunda kiraya verilmiştir yok kâr geçmiş yıl zararlarına mahsup edilmiştir diye diye ky nin kanını emerler. Atıl bir hisse olup kaderine mahkum edilir.

Sayfa 64/399 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •