Sayfa 64/847 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 6773 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Muğla Aydın turistik bölgelerinden yazlık villa bakıyorum 1 yıldır .tek tük dışında satilan yok.hep aynı ilanlar dönüp duruyor.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Muğla Aydın turistik bölgelerinden yazlık villa bakıyorum 1 yıldır .tek tük dışında satilan yok.hep aynı ilanlar dönüp duruyor.ytd
    Belki 5 ama genelde 6-7 milyon.. Onlar da mütevazi olanları.. Kim nasıl alsın ?

3.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    2 milyon civarı 2+1 ler var Didim de.. Denize yakın.. Müstakil evin derdi çok.. Akarı kokarı, çatısı, bahçesi, suyu.. Millet bi heves alıyor uğraşamayınca atıl kalıyor.. Miras kalıyor, eskimiş, satmak istiyor.. Villa tarzı alacam diyorsanız böyle evleri kovalamak lazım.. Bakımsız ev olunca hemen satılmıyor.. Bunları denk getirmek lazım..

4. Müstakil evler hala güçlü.. Dairelerin eski direnci kırıldı.. Son senelerdeki şâşâlı dönem bitti.. Kışın bastırınca sıkışan iyi fiyata denk getirebileceğiniz evler olur.. Başladı bile tek tük oluyor.. Ancak müstakil evlerde hala durum vahim.. İster şehir merkezlerinde olsun, ister deniz kenarı yazlık tarzı olanlar olsun hala çok yüksekler.. Bakalım ne zaman kırılacak dirençleri..

mustakıl iyidir.komşulardan bıktım.bende istiyorum.ama guneyde cok pahalı

6.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Müstakil evler hala güçlü.. Dairelerin eski direnci kırıldı.. Son senelerdeki şâşâlı dönem bitti.. Kışın bastırınca sıkışan iyi fiyata denk getirebileceğiniz evler olur.. Başladı bile tek tük oluyor.. Ancak müstakil evlerde hala durum vahim.. İster şehir merkezlerinde olsun, ister deniz kenarı yazlık tarzı olanlar olsun hala çok yüksekler.. Bakalım ne zaman kırılacak dirençleri..
    Müstakil lere yabancı talebi olduğu için ve senin 6 milyona alacağını o 200 bine aldığı için fiyatlar gebermiyor.
    Ben 6 milyon
    Bospo 200 bin
    Sonra crash otobanda
    Askerde her türk asker doğar marşı vardı şimdi o değişti
    Her türk borçlu doğar

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    La bi git..
    sorunlu musun kardeş? terimin sözlük anlamını yazıyoruz gelip bana çatıyorsun

8.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    2 milyon civarı 2+1 ler var Didim de.. Denize yakın.. Müstakil evin derdi çok.. Akarı kokarı, çatısı, bahçesi, suyu.. Millet bi heves alıyor uğraşamayınca atıl kalıyor.. Miras kalıyor, eskimiş, satmak istiyor.. Villa tarzı alacam diyorsanız böyle evleri kovalamak lazım.. Bakımsız ev olunca hemen satılmıyor.. Bunları denk getirmek lazım..
    http://agaoglumyroseville.com/

Sayfa 64/847 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •