Onemli Gunler Banner
Sayfa 64/577 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 4612 madde; 505 - 512 arası.

Konu: YATAS - Yataş

Birde olaya şu açıdan bakıyorum; hikayesi olan bir firma iken, yeni hikayeleri de olan bir firma oluyoruz

2. Aynen Sn. Kavkaz, yazsak roman olur

3. Başbakan bu sabah Fox Tv de yaptığı açıklamada "Nisan ayının sonuna kadar olan beyaz eşya ve mobilyada vergi indirimi, ekim ayına kadar uzatıldı"dedi.

4. Çok hızlı hareketler... 1 dakikada %2 yukarı aşağı .... Gelde sat- al yap !!!

5. 9.90 görerek rekoru tazeledik bu gün.

6.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.Cok400; gerçekten çok emek harcadığınız çalışma için kendi adıma teşekkür ederim. Açıkçası ben çok faydalandım. Bugüne kadar hep fiyat grafiklerine baktık ama bu çalışma teknikte ufkumu açtı diyebilirim. Aslında fiyat temelinde bilanço ile harmanlanmış, teknik-temel iç içe geçmiş durumda. Elinize sağlık. Gelelim 7,5 olur mu ihtimaline. Benim hissenin 3 ihtimalden biri olarak değerlendirdiğim 7,5 seviyesi aslında hissenin inipte kalacağı bir yer değil belkide anlık , gün içi görebileceği bir seviye idi. Kaldı ki 2 günlük düşüşün devamı olarak bugün de zayıf bir görüntü olması durumunda görülebileceğini ve hızlıca toparlanma olacağını düşünebilirdim. Böyle olsaydı yada olursa da sizin hazırladığınız çalışmayı da çok bozmaz aslında. Öte yandan 1.Ç beklentiniz gerçekleşirse bu durumda fiyatın zaten çift haneler olması kaçınılmaz ki ana beklentimiz bu yönde.
    Bugünkü hareketi de gördükten sonra ara formasyona ( Sn.ocean1987’nin de belirttiği flama formasyonu) inancım fazlalaştı. Yarın bugünkü dip seviyesi olan 8.61 e gelmezse bu görüntü daha da güçlenecek. Birkaç gün içinde de bu formasyonun tamamlanması gerekir. Özellikle benim gördüğüm kadarıyla 9.3 seviyesinin yüksek hacimle geçilmesi bu formasyonun teyidi olup flamanın direk boyu kadar flamanın üzerine koyulması bize hedefi verecektir. Asla yatırım tavsiyesi değildir, sadece sesli düşünüyorum.
    Yukarıdaki teknik hedefimi hatırlatmak istedim. Kimseyi yanıltmak istemem sadece bir fikir verir belki. Bol kazançlar.
    NOT: Referandum ile ilgili sizce kısa vadede dikkat etmemizi gerektirecek bir durum olabilir mi?

Sayfa 64/577 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •