Sayfa 64/963 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 505 - 512 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Gidecek kağıdın bu kadar günlükçüye hizmet etmesi ve bu kadar satışa mal vermesi normal değil. Bir süredir yaptığı maalesef bu. Bu yüzden hiçbir indikatör al demiyor tamamı sat hala.
    Umarım 5.05 üzeri kapatır ve ikinci aşama yarın. Eğer o da gerçekleşirse al mumları yeşerecek. Bu arada BİST’in seyrinin değişmemesi gerek. Dikkate almak gerek.

2. Yukarı her harekette Kozaa yeni tepeler yaparken İpeke bir önceki tepeye dahi ulaşamıyor, örneğin bu gün de geçen 5.25 tepesinin altında...

Dipler açısından bakıldığında Kozaa 4.51 dibinden 160-170 kademe yukarı yaptı... İpeke ise 4.43 dibinden sadece 57 kademe yukarıda...

Özetle İpeke hala tehlikeli/riskli bölgede dolaşmaya devam ediyor, dipten yaptığı 50 birimlik tepkinin şimdilik pek bir manası yok, hele borsanın 110 binin üstüne attığı bir dönemde...

Muhtemelen Kozaa'daki yükseliş İpeke'deki satışla finanse ediliyor daha önce de olduğu gibi...

Aradaki fark tekrar 2 TL yi bulabilir son dönemdeki gidişata bakılırsa...

3. ne oldu bi ipeğe böyle, önceleri bu at başı giderdi. şimdi acayip bir baskı var üzerinde..

4. 2-8 yükselişi kozaa > ipeke>kozal şeklinde olmuştu arada bir ipek kozaa ya yetişmeye çalışıyordu ama atak hep kozaadan geliyordu. kozal zaten yüzdesel olarak hep gerideydi. bu grubun yükseleceğini düşünen bence özellikle kozaa sonra ipeke almalı ki durum yine aynı.

Alıntı Originally Posted by ayalp Yazıyı Oku
    2-8 yükselişi kozaa > ipeke>kozal şeklinde olmuştu arada bir ipek kozaa ya yetişmeye çalışıyordu ama atak hep kozaadan geliyordu. kozal zaten yüzdesel olarak hep gerideydi. bu grubun yükseleceğini düşünen bence özellikle kozaa sonra ipeke almalı ki durum yine aynı.
    Ben de taze borsacılık aklımla daha önce 2-3 kez geçti yine aynısı olur diye düşünüp koza ve Kozaldan ipeke döndüm ama keşke parça parça yapsaymışım.zararı daha çabuk kapatırım derken tersi oldu.Perşembe civarı parite 1,10 civarıydı.Şuan 1,23 e çıktı.6,57 den kozadan tersteydim.Kozaa bugün 6,24 ü gördü.Bana kısmet değilmiş.Acelemiz yok.Elbet alırız verdiğimizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,976
    Türk Hava Yollarında, Arrowstreet Capital 14,05 TL fiyatından 573.637 adet alış işlemi gerçekleşti.

Arrowstreet icin Fetöcü diye propagandası yapılarak burda sürekli değersizleştirmeye calışılıyordu.
    THY Halka acik kısmının %5 almış adamlar bugün THY kapinda var.

Hisseleriniz değerini daha iyi anlayin ....
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Günü 5.05 sınırında güzel kapattık. Hacim alış yönünde ağırlıkta. Yarına pozitif bir açılış bekliyorum. Eğer bunu korur ve üzerinde beklediğimiz rakama değerse düşeni kıracaktır. kağıdı gözlemlemeye devam ediyorum. Ara ara paylaşacağım. Bol kazançlar

8. Nisana kadar açıklanacak bilançolardan 2017 yılından başlayarak 2015'e doğru açıklansa olmaz mı? Sonuçta 2017 yılındayız. Yetişmemişse 2016 açıklansın. Eğer 2015 boş ise yatırımcı zarar görmesin diye 2016 ile aynı anda verilsin. 2015 doluysa (İyiyse) ver gitsin. Bol ve zararsız kazançlar.

Sayfa 64/963 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •