Sayfa 64/602 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Çelik Hocam,

Yarin Sise de tavan gorurmuyuz? Yukari yonde Direnc noktasi nedir kagidin?
    YTD

Tesekkurler

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. teşekkurler hocam Allah sizden razı olsun
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gecen aylarda aylık hissemizdi 14.5 civarlarında paylaşmıştım aylık hisse özelden yazdıklarım bilir güzel pirim yapmış kırılım oluşmuş halen izlenir YTD
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yoruluyorum syn mebes yaşlandık malum o eski halimizden eser yok şimdi
    Yok. Masallahiniz var . Bizi bir gün yazmayınca ozlettiriyorsunuz . Hakan hocamla Esma hocam sağolsunlar onlar yazıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Finans ve faktoring şirketlerinden ISFIN . Celik hocanın da aylık listesinde olup . Finans ve faktoringlerde geri kalanlar içindedir. Ciddi şekilde ciro artışları sağlayan bu şirketler. Yuksek karda açıklaması beklenir . Bilançonun iyi gelmesi beklenebilir . Diğer finans lar iyi artarken bu artması bırak geriye düşmüştür. Bence bilanço gelene kadar iyi ataklar görülebilir diye düşünüyorum....
    Dün yazmistim . Ne düşünüyorsunuz...

5. hocam 2021 icin egitim planınız vardı elimden geldiğince forumu ve sizi takip ediyorum gözden kacırdıysam özür dilerim konu hakkında bir gelişme var mı acaba ?

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. PINAR SÜT: 6.50 CİVARINDA 30 HEDEF VERMİŞTİM BENCE BU HEDEF CANAK BİTİMİ SONRASI KATLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    YÜNSA :hareket öncesi sessizlik var sabır cok önemli haftalıkta üçgen kırılımı var aylıkta bayrak var hakan gerisini sen düşün

7. Üstad yenilerin mesajlarını en sona mi bırakıyorsun yoksa,

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Cemts a kim nazar değdirdi elini kaldırsın
    bugün yoğun satış yedi para çıkışı var bugünde hacim arttı ama satış ağırlıklı olması düşündürücü. Kayıtlı sermayenin 190 milyondan 500 milyona çıkarma kararı sonrası bu satışlar sermaye artırımı hazırlığımı diye düşünüyorum.

Sayfa 64/602 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •