Sayfa 64/305 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 505 - 512 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Var bi nane. Yakında cikar kokusu.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Cıkmasın bir kokusu sıksın biraz daha

3.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Gubrde yakın zamanda teknik göstergelere göre posizyon açtım ama 10 gün içinde beklediğim gibi olmadı.
    Uv yatırımda sabır çok önemli ben bölünmeden önce yaklaşık 6 yıl önce 21 tl den ADEL aldım her sene temettüsünü alırım temeline guvenirim.
    Crdfa yi uzun vadeli temettü için aldım kalıcıyım.
    Gubrf hic takip etmiyorum inan hic bilgim yok...adel 1.çeyrekteki karını surdurebilirse bence kari surdurulebilir cünkü kirtasiye urunlerine baya bi toptan da zam geldi (rahat % 40 zam )faber silginin kutusu 17 liraydi 24 lira oldu keceli kalemi 5 liraydi 8 lira oldu...cefa da zaten kar artışını bekliyoruz 6 yıldır yerimizde sayiyoruz artık şeytanın bacağını ınş yakın zamanda kırariz..

4. kağıt daha temettü vermedi ya ama gram hareket yok endeks 105 bin olmuş crdfa fısss garfa desen piyasa değeri crdfa nın oldu 2 katından fazlaaaaaa kaldı ki crdfa garfadan çok çok iyi kaıt ama gel gör ki borsada fiyatlama bölle olmuor offfffffff

5. Arkadaşlar 06 temmuzda Olağanüstü genel kurul toplantısı olağanüstü biçimde hala toplantı sonucu açıklanmadı.
    Niçin kararı hala bildirmediler? Altı üstü en geç 21 kasımda temettüyü verecekler saten.

6.  Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 06 temmuzda Olağanüstü genel kurul toplantısı olağanüstü biçimde hala toplantı sonucu açıklanmadı.
    Niçin kararı hala bildirmediler? Altı üstü en geç 21 kasımda temettüyü verecekler saten.
    yönetim kuruluna yetki verdik demişlerdi temettü dağıtımının zamanı için 21 kasımdan geç olmamak şartıyla

7. YK kararı herhalde 20 Kasım kullanacak ......1 gün 1gün dür yabana atmayın..

8. En kotu kasıma kadar 1.90 - 2 aralıgına gelir herhalde. Temettumuzu alır beklemeye devam ederiz. Likit fondan farkı temettusu var en azindan

Sayfa 64/305 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •