Sayfa 640/682 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Ekran görüntüsü atmazsanız inanmam 64gördük 50 leri gördü kaç kere satmadın bugün 33 lerden verdin hiç mantıklı değil

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ya bu gün düşündüm sabır güzel birşey de enayi olmak ayrı bir seyy Allah akıl verdi bekleyeceğiz birilerinin insafını ağzından bir kelime kelime edermi diye, meğer bizim aklımız yok diğer hisselerim artı yazarken burada ki nakit çöp olup gidiyor benden bu kadar arkadaşlar naktimi diğer hisselerime aktarıyorum hiç değilse oradan aklımla ekmek yerim.Hoşcakalın.yatırım tavsiyesi içermez kendi hür irademle aldığım karar.Beni bağlar.Umarım hayallerinize ulaşırsınız.
    Sayın oflu, uhud savaşı diyordunuz, ne değişti.

3. Sayın arda602. 64 de satmadım 50 de satmadım belki de aldım sattım beklentim bitti burdan tamamını sattım.İnanmıyormuş çocuk musun? Laf ağızdan çıkar.Ben sattım.Madem inanmıyorsun yaz özelden vereyim numaramı atayım whatsapdan ne diyeyim.Gecenin üçünde buraya fotoğraf yüklemekle uğraşıyorum nasıl oluyor onu da bilmiyorum.Ya da biri anlatsın nasıl yükleniyor?

4. Sayın Susurluklu ben de satmak istemedim bugüne kadar hep bardağın dolu tarafını görmeye çalıştım.Lakin bu işin tadının kaçtığını düşünüyorum.İşin özü bu kadar temiz safi küçük yatırımcının olması beni çok ürkütüyordu.İlk zamanlar bu hisse de bu kadar küçük yatırımcı yoktu çoğaldıkça ve ülkenin geldiği konjonktürde bu işten ümidimi kestim ve kendime bu tarih de satacağıma dair söz verdim.Son tarih buydu benim için çünkü siyasi olsun banka kanadından olsun sürekli aslı çıkmayan haberler geliyordu.Enflasyon baskısı diğer yatırımlarım da ettiğim kârlarla gözden çıkardım açıkçası satma sebebim bu oldu.Benden alan benden çok kazansın.

5.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Sayın oflu, uhud savaşı diyordunuz, ne değişti.
    Sayın Bankers;Önce cephede savaşırken, düşene el atarken bizi arkadan hançerlereyen leri tespit etmek ve nakitimi diğer yerlerde toparlarken beklemeye ve suhulet e çekildim.Biz hücum derken uyanık geçinen bazı zevatlar ganimet peşine düştü düşenlerden ne toplarsak kârdır misali.Şahsi düşüncelerim beni bağlar ama ben yokum artık.ytd

6. Borsada işlem gören imtiyazlı ve kurucu hisselerle ilgili yeni düzenleme olursa işbank hisselerine nasıl yansir acaba diye düşünüyorum.olumlu olur heralde

7. ...................

8.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Borsada işlem gören imtiyazlı ve kurucu hisselerle ilgili yeni düzenleme olursa işbank hisselerine nasıl yansir acaba diye düşünüyorum.olumlu olur heralde
    Bi ara düzenleme yapılacaktı o konuda ama devamı gelmedi yada çalışma devam ediyor bizim haberimiz yok

Sayfa 640/682 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •