Sayfa 641/691 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Esas faaliyet karı olarak olmasa da kar olarak yansır.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn 116050 bu yeniden değerlemelerden gelen artış direk olarak bilançoya kar olarak mı yansır.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sn tahminci bu karın vergisi ödeniyor mu

Gyo mevzuatı nasıldır.Acaba bu tarz karlarda vergi muafiyeti var mı

Eğer vergi muafiyeti varsa sizin çapınızdaki bir borsacıya akıl vermek elbet haddim değil ama 2.3 a dönme tahmininizden vazgeçip bilançoya kadar geç olmadan üçe beşe bakmadan kağıda dönün.Siz sn şekerli ve sn hissedar bana lazımsınız sizler benim uğurumsunuz))))Bir de sn GP var da o sanırım turcas falan bunla ilgilenmiyor.

Bu arada gördüğünüz gibi afrikada ayakkabı satışları muhteşem gidiyor,o günlerden bu yana baya yol aldık.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Eğer vergi muafiyeti varsa sizin çapınızdaki bir borsacıya akıl vermek elbet haddim değil ama 2.3 a dönme tahmininizden vazgeçip bilançoya kadar geç olmadan üçe beşe bakmadan kağıda dönün.Siz sn şekerli ve sn hissedar bana lazımsınız sizler benim uğurumsunuz))))Bir de sn GP var da o sanırım turcas falan bunla ilgilenmiyor.
    Günaydınlar;
    Kiripto beni perişan etti yatırdığım paranın nerdeyse yarısı gitti zarar 61.5 k oldu, Borsadan bu sene 160k kazanmışım 60 ı gitti 1 ay içinde. ne chlizmiş. battık resmen. KLGYO da hala 10k hissem var. Bazen alsat yapıyorum ama epey bir korku var içimde toplamda da 105k var borsada. Buraya da güvenemiyorum artık göçertecekler.TEB den 100k amerikan hisse senedi fonu aldım. bekleyeceğim onu birkaç ay. yıılık getirisi ekside bir şekilde döner şansımız inşallah. Herkesin kazancı bol olsun. Son bir not: KRİPTOYA daha önce girmemiş olanlar asla girmesinler. İnsanın gecesi gündüzüne karışıyor. Borsa onun yanında melek melek

Benim 83 kuruşlar duruyo.Bi ara epey al sat yaptım.
    Çanağı tamamladı kulp olurmu diye seyrediyorum.
    Seçümden önce son büyük opetasyon olurmu acaba diyede takipteyim.
    Hökümet değişirse tarihi zirve seçim öncesi olur 2071 ekadar)

8. Hayır ödenmiyor.
    Sn tahminci bu karın vergisi ödeniyor mu
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 641/691 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •