Sayfa 641/893 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Özdemir Uçar kim? Tanıyan var mı? Aramızda mı? Kendini tanıtsın lütfen? Niyetini belirtsin!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. RESMİ GAZETE İLANI - 6 MART 2020 /SAYI 31060

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğünden:

VAKFIN ADI: Metin Uçar Eğitim, Kültür ve Teknoloji Vakfı

VAKFEDENLER: Özdemir UÇAR

VAKFIN İKAMETGÂHI: İSTANBUL

VAKFIN TESCİL KARARINI VEREN MAHKEMENİN ADI, KARAR TARİHİ VE NO’SU: İstanbul 7. Asliye Hukuk Mahkemesinin 17/02/2020 tarihinde tavzih edilen 23/01/2020 tarihli ve E: 2019/418, K: 2020/61 sayılı kararı.

VAKFIN AMACI: Yetim ya da öksüz(Babası yada Annesi hayatta olmayan) ve ihtiyaç sahibi en fazla 18 yaşına kadar çocukların ilkokul, ortaokul, lise eğitimlerinde “yabancı dil, bilim, teknoloji, spor, sanat alanlarında ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak eğitim ve öğretim almalarını sağlamaktır.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Metin UÇAR Vakfı Öğrencilere Tablet Dağıttı

Bolu Mengen İlçe milli eğitim müdürlüğünce tespit edilen ve tarafımıza bildirilen , maddi imkansızlıklar sebebiyle okullarına bağlanamayan 89 öğrenciye tabletleri vakfımızca temin edilmiştir.24.12.2020

https://mengen.gen.tr/metin-ucar-vak...20-101239.html
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

4. Bu kaptan sonra Uçar mı, 🤔

5.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Bu kaptan sonra Uçar mı, ��
    tetmt de 500 tl den mılletın kucağına verdı..dıkkat etmek lazım..taban serılerı başlamadan kaçmak lazım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Spek kendini deşifre etti. Önce coşkuyu vermesi lazım. Suan 1 sene önceki maliyetlilerden mallari geri alma derdinde. Coşku yok. İmar sesi yok. Speke maliyet belli. Niyet ettim trendde oturmaya uydum speke.

7.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    yapılacak iş belli oldu. yukarı giderse yarısını vereceğim. aşağı gelirse yerine koyarım. yok imar haberi geldi yüzde elli ile devam.
    bundan sonra stratejim bu.
    bende dediğimi bugün yaptım. doğrumu, yanlışmı bir kaç güne belli olur.

8.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Spek kendini deşifre etti. Önce coşkuyu vermesi lazım. Suan 1 sene önceki maliyetlilerden mallari geri alma derdinde. Coşku yok. İmar sesi yok. Speke maliyet belli. Niyet ettim trendde oturmaya uydum speke.
    Belki yeni bir spek geldi tahtaya?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 641/893 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •