Sayfa 641/938 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Yazacak kelime bulamıyorum. Ormanda.bagirasim geliyor. Benim bir abim var adam birde okumuş doktor kendisi. prensibi şudur kimse kazanmasin kendide kazanmasa olur. Kazan kazandirdegilmi tek başına kazanma hissi nasıl bir ruh hali anlamıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Zira kafayı üşüttüm.

2. 40 yaşındayım çevresine kazandıran elemanının hakkını fazlasıyla veren , cömert insanların işinin ters gittiğine şahit olmadım.

3. Senin hisse gibi..... Lanet şey...... Otel satışı yalan oldu o belli de şu arsalardan da bir şey çıkmayacak belli....... Şimdi turizme göre bilanço bekle de aldığın maliyetine gelince sat , çık..... 1 yıldan fazla kağıdı taşıdığın yanına kâr kalsın..... Eğer hile yapiliyorsa cehennemin dibini boylayin patronlar..... YTD....

4. Piyasa şartları otel satılır satılmaz o AP ayrı . Ama 89 dan bedeli de en azından biraz para ayırıp 89 altına aliciyim deseydi güzel olurdu. Ben olsam öyle yapardım.yatirim tavsiyesi değildir.

5. Bugün kademeleri izleyenler de görmüştür ki hisse tamamen karaktersiz patron ve adamlarının elindedir.Tüm kademeler onların emirleri ile düzenlenmişti.Otel arsa hepsi hikaye.Hissenin çoğunluğunu elinde tuttuğu için tahtaya başkası yaklaşamaz ve yaklaşmaya çalışanın da eline verirler.Yani ağanın canı ne zaman isterse bu hisse o zaman hareketlenir.Teknik destek direnç bakmanın bir anlamı kalmıyor.Şu olursa şu fiyat olur lafları boşa çıkıyor.Bakarsın 0.67 boylamışız bakmışsınız 0,85 olmuş.Ytd

6. Bu may hep aynıydı ki, sanki yeni böyle olmuş gibi niye şaşırıyorsunuz.Siz kâğıtlarınızı alırken de bu adamın böyle olduğunu defalarca yazmıştım.(Cümlede hiç küfür kullanmadım)

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Bu may hep aynıydı ki, sanki yeni böyle olmuş gibi niye şaşırıyorsunuz.Siz kâğıtlarınızı alırken de bu adamın böyle olduğunu defalarca yazmıştım.(Cümlede hiç küfür kullanmadım)
    Ben kullanayim sen zahmet etme, sisko sulalenin uzerinden turkhava yollari gecsin

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 641/938 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •