Sayfa 642/788 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Dün
    Nette 846 000 lot +
    toplanmış

Bank of ne derse o oluyor.

2. Bugün yine bank of satıyor.

3. Bu kadar sahipsiz bu kadar dejenere şirket bistte yok 5 gündür surekli giden endekste düşüyor ve yk dan bir aciklama yok ölmüşler ag

4. Çıktığım hisselerin ister istemez düşmesini isterim ama umarim bu ... cikar. Bilanco oncesi fake de olabilir. Gecenki kap cok ekstraydı. Kucuk sirketlerde boyle olay dönmüyor belki de. Kahpeler

5. Satmıyorum ulan elinizden geleni ardınıza koymayın ********ler

6.  Alıntı Originally Posted by Eneshg Yazıyı Oku
    Çıktığım hisselerin ister istemez düşmesini isterim ama umarim bu ... cikar. Bilanco oncesi fake de olabilir. Gecenki kap cok ekstraydı. Kucuk sirketlerde boyle olay dönmüyor belki de. Kahpeler
    Hayrola ?? Bana laf ediyordun sirketi kotuluyorsun diye baslamissin sen de . Biz 3 senedir bunlarin misli mislini gorduk . Cikmis olabilirsin ama gor iste bu sirket ne kadar kansiz bir yonetime sahip

7. Deli operasyon dönüyor son çırpınışlar bunlar yapın bakalım çok vaktiniz kalmadı

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Hayrola ?? Bana laf ediyordun sirketi kotuluyorsun diye baslamissin sen de . Biz 3 senedir bunlarin misli mislini gorduk . Cikmis olabilirsin ama gor iste bu sirket ne kadar kansiz bir yonetime sahip
    ben şirket sövmeyi hak etmiyor demiyordum. Aylarca düzenli sövmenin hem sana faydası yok hem bize faydası yok. Yeni gelenleri kaçırabilir, mevcutta tutanları yok yere sattırabilir, seni yeni aksiyon almaktan alıkoyabilir vs. Sövmek de bir tatmin.

ancak o kap fazla oldu...

Sayfa 642/788 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •