Sayfa 643/1004 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Viop LIII

1. Yarın volatil olur.

Pazartesi olmasa önce panik satışları olur sonra herif gelir derdim ama hafta sonu risk alanlar hemen paniklemez belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. aristo sen bilirsin
    hisse korumalı mevduat
    daha önce denendi miydi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    aristo sen bilirsin
    hisse korumalı mevduat
    daha önce denendi miydi?
    Sanki anapara korumalı fonlar vardı.

Bence 60 ay vadeli düşük fazli hisse sepeti fonları olmalı. Hisse ile ilgilenenlerin paraları yok. Paralı adamlar da ya yurt dışında ya dolarda ya faizde. Sistem günlük oynayanların psikolojisi ile gidiyor.

3 ayda bir nema ödemeli hisse performansı veya şirket öz kaynakları ile ilişkilendirilebilen ürün çıksa konut yerine şirketlere yatırım cazip olur.

Hisse senedine dönüşebilir tahvil de yaygınlaştırılabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sanki anapara korumalı fonlar vardı.

Bence 60 ay vadeli düşük fazli hisse sepeti fonları olmalı. Hisse ile ilgilenenlerin paraları yok. Paralı adamlar da ya yurt dışında ya dolarda ya faizde. Sistem günlük oynayanların psikolojisi ile gidiyor.
    demedim mi bilirsin deyü.
    evet, bankalar özellikle de enflas ziyonist ortamda böyle uyanıklıklar yapanbilenbülür.
    akbank yapmıştı diyen hatırlıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. KKM bir ihtiyaç, bir şekilde muadil ürünler çıkar.

Açıklanan enflasyon rakamları İzmir Torba rakamlar gibi. İnsanların güvenebileceği şeylere endeksli ürünler gerekir.

Elektirk fiyatına endeks diyeceğim ama küçük bir piyasa. Buğday daha da küçük.

6. Bir konuşmacı bir kaç sohbette seçimlerden sonra servet vergisi gelecek diyor. Geçen biri uyardı, o tip şeyler sürekli gündeme getirme dedi.

Geçmiş örnek olarak net aktif vergisi var, geçen biri anlattı, biri arkadaşına destek için bir fatura kesmiş veya geçici bir iş yapmış o sırada vergi gelmiş çok büyük hasar almış.

bankaları verir
    thy,ptkm,tprs,kchol,arclk,asels ile alır..

8. >>>>>>>>
    https://www.platinonline.com/teknolo...asladi-1078687
    30 Mayıs 2021 12:20

Akıllı telefon üreticisi TCL, Arçelik ile Türkiye'de üretime başladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tekirdağ'da TCL markasıyla üretime başlayan tesise gerçekleştirdiği ziyarette, global markalara çağrıda bulunarak, "Çok çeşitli teşvikler ve avantajlar sağlıyoruz. Sadece Türkiye pazarını değil, Türkiye'den ihracatı da düşünün. Yerli tedarikçileri artırarak verimli üretin, maliyetleri düşürün." dedi.

Sayfa 643/1004 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •