Sayfa 643/788 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6303 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. 31.40 50 günlük ağırlıklı ortalama desteği normal şartlarda buradan tepki vermesi beklenir.

2. Kötü bilanço satışı değil bu bilanço kötü olsa yavaş yavaş yedire yedire satarlar bu satış bana bilanço iyi gelecekmiş toplamak için aşağıya vuruyorlar hissi veriyor

3.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    31.40 50 günlük ağırlıklı ortalama desteği normal şartlarda buradan tepki vermesi beklenir.
    Ortak sizin dediginiz normal şirket için teko bunun dışında

4. düşüşün sebebi bu haber ..

sabah 7:20 da yollanmış manipülasyon kokuyor ..

Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet N. Erten, enflasyon düşmeden büyüme ve istihdamın sürdürülebilir olamayacağını söyledi. Son küresel gelişmeleri de değerlendiren Erten, “Dış sorunlar yeni modelin şanssızlığı oldu dedi.

Dünya'dan Osman Kılıç'ın haberine göre, yeni ekonomi modelini değerlendiren Erten, “Türkiye Ekonomi Modeli olarak yeni bir model deneniyor. Ben konvansiyonel politikalara inanan biri olarak bu modelin özellikle enflasyon mücadelesinde, kalıcı, sürdürülebilir büyüme ve istihdam sağlamada zorlanacağını düşünüyorum. Bana göre enflasyon sürdürülebilir tek hanelere inmeden büyüme ve istihdam gibi diğer kazanımlar çok sürdürülebilir değil†açıklamasında bulundu.

https://foreks.com/haber/detay/6348e...ir-olmaz-dunya
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

5. beklediği satış olmuş ise artı bile kapatabilir ..
    31,12 ile 31,50 arası yüklü alışlar gelmiş ..
    şuan tahta dengeleniyor ...

6. yeni alım gelmesini engellemek için tahtayı yukarı çekmek zorun da ..
    yeni maliyetler oluşmaması için hızlı davranmalı
    akşam üzeri açığa satışları kapatmak isteyenler birbirlerini ezebilir..

akşama göreceğiz ..
    bol kazançlar ..

7. Mehmet Ertenin yazdiklari ile alakasi yok dususun, dusus tamamen bilanco sizintisiyla ilgili . Bu haysiyetsiz sirkette sizintisiz ceyrek olmaz , buna biz alistik . Gubre doviz ve limanlarda zarar yazmayacagimiza gore olagan supheli Tek bir yer var , orasi da ceonun dibi gorduk dedigi yer !! Bakalim insaatta zarar yazilirsa pandir insan icine nasil cikacak !! O analistlere insaatta kotu donem bitti dedikten sonra yazarsa ne olacak . Kuzu kuzu istifa mi edecek yoksa komple insaat ekibini tasviye edecek

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Hayrola ?? Bana laf ediyordun sirketi kotuluyorsun diye baslamissin sen de . Biz 3 senedir bunlarin misli mislini gorduk . Cikmis olabilirsin ama gor iste bu sirket ne kadar kansiz bir yonetime sahip
    Kap sonrası bugünkü düşüş çok düşündürücü

Endişem kötü bilanço sızıntısı

Eğer yine sızıntı varsa, Pandorra İstifa eder. Bağımsız YK üyelerini SPK azil eder geri kalan yöneticilerde insan içine çıkamazlar

Tekfen ulus binasını ky basar

Sayfa 643/788 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •