Sayfa 644/964 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by madyes Yazıyı Oku
    4 yıldır bu hissedeyim merak ettigim nedenini bulamadım kafamda soru işaretleri oldu sayılganların 400 milyon lotu endex in zirve yaptıgı bu dönemlerde 4 yıl veya 5 yıl boyunca trede ederek bu süreçte 400 milyon lotu piyasada nakite cevirselerdi 2 tane daha rahat bir kervan saray holdink kuracak nakit paraları olurdu …sayın . Sayılgan ailesi Türkiye ve dünya borsaları zirvede mutlak bir dönüş kırılma noktasının son demleri sizler 4 ve 5 yılı hiba ettiniz, 400 milyon lotu nakite cevirseydiniz global girize girdiginde dünyada piyasalar bu 400 milyon lotun parasını nakiite tutarak tekrar Türkiye ve avruba abd. vss borsalarda degelendirseydiniz 400 milyon lotun parasını şuan için en az 4 tane daha kervan saray holding
    Kuracak büteceye sahip olurdunuz acaba diyorum dünyada ve ülkemiz borsaları girize girsin ben kervn hissemi yükselteyim zararda olan olmayan ne kadar Türkiye küçük büyük borsacı varsa hiç tedirgin olmadan tereddüt etmeden gelir benim kervn hissemi yukarıdan alırlar bende bu gelen birleşmeden dolayı beleş400 milyon lotu girizde borsa satırım diyemi düşündünüz beklediniz 5 yıl boyunca ???? lütfen Zeynep hanım selim bey Ertan baba sizler belki göremeyebilirsiniz ama bünyenizdeki danışmanız avukatlarınız vss Bunlar ne işe yarar parayla inat olmaz para bu gozoz degil lütfen biraz zeka sizi geçtim size yakın cevrenizde vizyon geniş hiç bir kimse yokmu ?? 400 milyon lot 5 yıl boyunca uyuttunuz bu 400 milyon lot
    vakit beklenecek vakit digil kervnim vakit nakit dünya bir gün o gün bügün cuma hayırlı faziletli bir gündür bügün harekette olur her daim bereket hayırlı cumalar

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
    Denetimden Sorumlu Komite Başkanı Denetimden Sorumlu Komite Üyesi
    Sanlı BAŞ Miray ERCAN
    Yönetim Kurulu Onursal Başkanı
    Ertan SAYILGAN

ne varsa eski toprakda var helal olsun ertan baba ufkun genç senin sende bu ufuk olduktan sonra ignenin deliginden deveyi gecirisin olmazı oldurursun ertan baba kralsın kim tutar seni pazartesi heytt ertan baba geliyor

2. Arkadaslar anladigim bodrum oteli ve yatirim amacli gayrimenkuller ve stoktaki mallar degerlendirilmis

Degerlenen gm ler 319 milyonluk bir fark yaratmis... Bunun icinde buyuk gmler yok...

Oz sermaye tehlike sinirinin ustune atilmis ona gorede belli sayidaki gmler degerlemesi aciklanmis.

Diger degerlemeler sonra aciklanacaktir.

Aareal bankin antalya ve bursada ki otellerde ipotegi vardi. Bursadaki ipotegi kalkmis... Ne anlama geliyorsa

En onemlisi denetci olumlu gorus bildirmis

Uludag otelinin mahkemesi kazanilmis

Sirketin ana para borcu 450 milyon civarinda ki anlasmalarla daha da dusurulebilir

Falan filan arkadaslar... Bilancoyu iyi okuyun aralarda onemli bilgiler var

Hayirlisi olsun diyelim

Diger degerlemeler ne zaman aciklanir... Niyet diyelim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Bodrum otelinin degerlemesinin bilancoda aciklanmasi.... Ya geri alinacagina yada bodrum otelinin geri alinmasi icin dava acilacagi anlamina gelmektedir

Soyleki bodrum oteli 90 kusur milyona satilmisti... Bu degerlemede bana gore bodrum otelinin degeri en az 200-250 milyon cikmistir...

Bu fark nedeniyle sirket mahkemeye verecektir.

Ki us kullanim hakkinin daha uzatilmadigini biliyoruz. 96 yilinda kiralanmis bir otelin 2018 itibari ile tekrardsn 49 yila cikarilacagini dusunursek...

Bu otelin ve diger otellerin degerini daha iyi anlariz.

Sirket bu bidrum oteli ile ilgili girisimlerde bulunacaktir

4. ...................................
    Son düzenleme : madyes; 30-03-2018 saat: 23:39.

5. Haklisiniz hocam... Hep diyoruz ya niyet... Niyetleri neydi ne oldu ne olacak??? Bu onemli...

Hayirlisi olsun diyelim...

6. Kervansaray Yatırım Holding Finansal Tablo İncelemesi (kendi çapımda)

1-) Bilindiği üzere Ata Bağımsız Denetim A.Ş., Kervansaray Yatırım Holding hakkında düzenlemiş olduğu önceki bağımsız denetim raporlarında uzun süredir görüş açıklamaktan kaçınıyordu. Bu durumda Resmi Kurumların kendi ağızlarından da bizzat duyduğumuz üzere, önceki bağımsız denetim raporu ve bilançolar onların gözünde sadece ÇÖP'ten ibaretti.
    Görüldüğü kadarıyla şirket ve ZT.son bilançoda Ata Bağımsız Denetim A.Ş.nin yine görüş bildirmekten kaçınmasını engellemek için iyiniyetle çalışarak önceki yönetimin aksine her türlü gayreti ve şeffalığı göstermiş. SINIRLI OLUMLU GÖRÜŞ bildirilmesi bir milat olup şirketin yakın pazar (gözaltı pazarı) şartlarından en önemlisini ortadan kaldırmış bulunmaktadır.

2-) Kervansaray Yatırım Holding'in net borç sermaye oranı 2016 yılında %84, 2017 yılında %89 iken son bilançoda sermaye kaybının %47 oranında olduğu tespit edilmiştir.Sermaye kaybının %50 nin altına düşmesi de son derece olumlu ve ŞİRKETİN YAKIN PAZAR'dan çıkmasında etkili bir veri olup şu anda yakın pazardan çıkması için gereken tüm şartlar tamamlanmış bulunmaktadır.

3-) Yatırım amaçlı gayrimenkullerin değeri önceki bilançoda 43.798.447 TL. iken son bilançoda 80.031.000 TL. ye yükselmiştir. Maddi Duran Varlıkları önceki bilançoda 416.676.233 TL. den 692.749.746 TL. ye yükselmiştir. Yani Bir kısım yeniden değerleme ile şirketin toplam varlıklarında 319.915.000 TL. civarı bir artış görünmektedir. Ana ortaklığa ait özkaynaklar ise 173.000.991 TL.den 362.772.112 TL. ye çıkarak iki katından fazla değer kazanmış bulunmaktadır.

4-) Sayın Frecel'in de çok güzel bir şekilde tespit ettiği gibi önceki bilançolarda AArelbank'ın Antalya Lara ve Bursa Termal otellerinde ipoteği görünmesine rağmen son bilançoda sadece Antalya Lara Otel de ipotek görünmesi son derece ilginç ve bir o kadar da olumlu.

Özetle, daha 7 ay öncesine kadar batıp batmayacağı konuşulan şirket yeni yönetimle birlikte kısa sürede ayağa kalkmıştır ve çok yakında yürüyüp koşmaya başladığını da göreceğimiz umut ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by brs16 Yazıyı Oku
    Kervansaray Yatırım Holding Finansal Tablo İncelemesi (kendi çapımda)

1-) Bilindiği üzere Ata Bağımsız Denetim A.Ş., Kervansaray Yatırım Holding hakkında düzenlemiş olduğu önceki bağımsız denetim raporlarında uzun süredir görüş açıklamaktan kaçınıyordu. Bu durumda Resmi Kurumların kendi ağızlarından da bizzat duyduğumuz üzere, önceki bağımsız denetim raporu ve bilançolar onların gözünde sadece ÇÖP'ten ibaretti.
    Görüldüğü kadarıyla şirket ve ZT.son bilançoda Ata Bağımsız Denetim A.Ş.nin yine görüş bildirmekten kaçınmasını engellemek için iyiniyetle çalışarak önceki yönetimin aksine her türlü gayreti ve şeffalığı göstermiş. SINIRLI OLUMLU GÖRÜŞ bildirilmesi bir milat olup şirketin yakın pazar (gözaltı pazarı) şartlarından en önemlisini ortadan kaldırmış bulunmaktadır.

2-) Kervansaray Yatırım Holding'in net borç sermaye oranı 2016 yılında %84, 2017 yılında %89 iken son bilançoda sermaye kaybının %47 oranında olduğu tespit edilmiştir.Sermaye kaybının %50 nin altına düşmesi de son derece olumlu ve ŞİRKETİN YAKIN PAZAR'dan çıkmasında etkili bir veri olup şu anda yakın pazardan çıkması için gereken tüm şartlar tamamlanmış bulunmaktadır.

3-) Yatırım amaçlı gayrimenkullerin değeri önceki bilançoda 43.798.447 TL. iken son bilançoda 80.031.000 TL. ye yükselmiştir. Maddi Duran Varlıkları önceki bilançoda 416.676.233 TL. den 692.749.746 TL. ye yükselmiştir. Yani Bir kısım yeniden değerleme ile şirketin toplam varlıklarında 319.915.000 TL. civarı bir artış görünmektedir. Ana ortaklığa ait özkaynaklar ise 173.000.991 TL.den 362.772.112 TL. ye çıkarak iki katından fazla değer kazanmış bulunmaktadır.

4-) Sayın Frecel'in de çok güzel bir şekilde tespit ettiği gibi önceki bilançolarda AArelbank'ın Antalya Lara ve Bursa Termal otellerinde ipoteği görünmesine rağmen son bilançoda sadece Antalya Lara Otel de ipotek görünmesi son derece ilginç ve bir o kadar da olumlu.

Özetle, daha 7 ay öncesine kadar batıp batmayacağı konuşulan şirket yeni yönetimle birlikte kısa sürede ayağa kalkmıştır ve çok yakında yürüyüp koşmaya başladığını da göreceğimiz umut ediyorum.
    👏👏👏👏👏👏👏

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by brs16 Yazıyı Oku
    Kervansaray Yatırım Holding Finansal Tablo İncelemesi (kendi çapımda)

Emeğiniz için teşekkürler.gayet aydınlatıcı oldu. Kotdışı ihtimali yok bu durumda.

Sayfa 644/964 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •