Sayfa 644/984 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Diyelim çağrı oldu bitti , sonrası için hissenin gidişatı nolur tüpçü ve speği nasıl bir yol izler öngörüleri alalım ?
    Sonrasını hiç düşünmüyorum. Çağrıda eline vereceğim tüpçünün ve bir daha dönüp bakmayacağım ne oldu diye. Bu kadar beklentiye bu rezilliği yaşatıyorsa sonrası pek parlak olmaz. 250 Milyona yakın 6 aylık kar gelecek. Daha önce yazdığım gibi satış muhabbeti olmasa dahi 2 TL olması gerekirdi tarihinde ilk defa bukadar kar açıklayacak. 0 banka borcu var sadece matbaasındaki makinalar piyasa değerinden fazla değerde 1,92 den çağrı beklentisi var. Satış fiyatı belli ederi belli hala 1,37 i geçemiyor. Sonrasını tüpçü ve kalan arkadaşlar düşünsün. Piyasada süper ucuz sağlam kağıtlar var bunu beklediğimiz yeter.

2. HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Bugün 36 kademesi iyi çalıştı ama yine kapatacağı en kötü yerden kapadı.. Sabır sabır, sonu hayır ola insallah..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yppi

Alıntı Originally Posted by BJKARTAL Yazıyı Oku
    Sn.hikmet52,
    Yasalar ve yönetmelikler ona göre sana göre bana göre değilde yazıldığı gibi herkese eşit bir şekilde uygulanmalı. Küçük yatırımcının endişesinin sebebi de budur. SPK ya olan güvensizlik. YTD

[QUOTE=katık;2493272]bana bu düşünce yanlış gibi geliyor... şimdi siz mal (şirket) alıyorsunuz, bu malın %77'sini 0,36$'dan aldınız ödediğiniz para diyelim 77birim*0,36$ , geri kalan malı alamadınız diğer varislerde, tek kişiden alacak olsaydınız 100birim*0,36$ ödeyecektiniz... şimdi geri kalan 33birim malı 0,36$'dan daha aşağı bir fiyattan mı almak istersiniz yoksa atıyorum daha pahalıya gelecek şekilde 0,40$u o uugibi veya daha yukarısı olacak bir g

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bugün beklentim 1,40 üstü sert hareketler ayrıca spk bülteninin yarın çıkmasını bekliyorum ytd.

5. Günlükte ters omuz baş omuz, hedef 1,63.

6. Bugün yarın artık bir pik yapması lazım. Spk cevabını 1.50 üzerinde karşılamalı 2 tl ye yaklaşan bir fiyat söz konusu çünkü ve birileri 3 kademeye 3 milyon lot koymuş satışa hayırdır bu ne hışım amacı ne acaba

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7. Piki aşağı doğru yapma niyetinde galiba cacık dahi olmaz dedirtiyor

8. Vakıf topluyor diye seviniyorduk , başlamış satmaya..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 644/984 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •